Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitáron szeretnék...

Elektromos gitáron szeretnék megtanulni játszani, teljesen kezdő vagyok. Ajánlott és kerülendő gitárok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Milyen márkákban lehet bízni? Mekkora összeget szánjak rá mindenképp? Szettben vagy külön-külön vegyem meg a felszerelést? Mi az ami nélkülözhetetlen még a gitár mellé?

Főleg a progresszív metál zenekarokat szeretem és ilyet is szeretnék majd játszani.


2012. aug. 26. 21:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél az alakra nagyon tetszik, tehát csak a színét cserélném le.. (:
2012. aug. 28. 13:59
 12/18 A kérdező kommentje:

[link]

pl ez egészen hasonlít, csak matt fekete és nem fényes..

különbség talán nem sok van a 2 hangszer között..

2012. aug. 28. 15:37
 13/18 anonim ***** válasza:

Szóval akkor a Les paul, Explorer, és a V gitárok nem jönnek be :D

Egyébként nézz szét más oldalon, mert ez a KX5 amit te linkeltél nekemsem jön be, hogy teljesen fekete, még a hangszedők is...


Amúgy itt van egy kis összehasonlítás :

http://www.youtube.com/watch?v=NqEzS2jrpX8

Ebben a videóban látott KX5 szerintem gyönyörű, fekete fehér hangszedőkkel :D Egyébként ha hangzásra vagy kiváncsi írd be youtubera hogy Cort KX5, és kidob egy csomó videót.

2012. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jah és a fehér és a fekete Cort kx5 között csak a szín a különbség :D ugyanúgy szólnak
2012. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
ahoz hogy szett hogy szett nélkül vegyed meg hozzá a cuccokat akkor jó mélyen bele kell nyúlni a pénztárcába:)
2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

elkezdtem nézni a Cort-ról videókat és rájöttem, hogy imádom a hangját (: azt hiszem megvan, hogy mire fogok gyűjteni a közeljövőben (:

köszönöm szépen a segítséget (:

2012. aug. 29. 14:23
 17/18 anonim ***** válasza:

Jah nekem is bejön a hangja :)


És igen, a szett olcsóbb, és egy kalap sz*rt nem ér, csak azok veszik hasznát akik csak ilyen ac dc fajta zenét szeretnének megtanulni, semmi keményebbet. Igaz h 40kért veszel egy full kezdő szettet, de ha hosszútávon szeretnél zenélni akkor sokkal érdemesebb egy kicsit mélyebbre nyúlni a pénztárcában. 90k-ból megvan az erősítő + a gitár, és ez nem full kezdő cucc, hanem haladóknak is megfelelő! a többi cucc hozzá már csak aprópénz, a kábel pengető stb.. :)

2012. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Miyevi válasza:
sztm vegyél melé akusztikusat is mert nekem nehezebb volt akusztikuson de ami ment azon az elektromoson is de ha elkezdtem vmit eletromosan az nem ment akusztikuson szal sztm nem árt ha van azis.én 15000ft vettem csak gitárt Maison féléve csak az van és,még mindig jó sztm nem minden eset az ár a meg határozó.
2012. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!