Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez GRG270 tipusú elektromo...

Ibanez GRG270 tipusú elektromos gitárról írnátok véleményt? (lehetőleg azok, akiknek van/volt is ilyen. )

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Eléggé szidják a tremolóját.
2012. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ezzel most sokra mentem, na nembaj azér ment a zöld pacsi
2012. okt. 8. 22:17
 3/24 anonim ***** válasza:

hát ajánlom figyelmedbe ezt:


[link]


szerintem ez igencsak átfogó válasz lesz

2012. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
olvastam, de oylan szépen lehúzzák az egészet, hogy valami hihetetlen
2012. okt. 8. 23:42
 5/24 anonim ***** válasza:
hát, ha ellenvéleményt keresel, olvastad a kommenteket, am véleményt kértél, nem megerősítést :D én ilyen árban semmi szín alatt nem vennék floydos gitárt, de tényleg nem. Nemtudom mennyi a keret rá de egy egy RG350DXZ az amit nyugodt szívvel tudok ajánlani, ismerősömnek ilyen van és arra bizony nincs panasz, csak a hídnál levő pickup gyengécske. Ha nincs akkora keret akkor inkább egy kicsivel olcsóbb GRG170DX annak a vintage vibratója is használhatóbb mint a 270-é
2012. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hát nemtudom... a keretbe nemfér bele a 370. a 170 pedig még nemtom
2012. okt. 9. 00:12
 7/24 anonim ***** válasza:
Véleményt akarsz hallani, vagy valami szép hazugságot?
2012. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
amúgy akik most írtak választ, melyiküknek van meg ez a gitár vagy volt? mert azzal sokra nemmegyek, hogy itt ezt olvasta akkor biztos rossz,,, mert ha ide is úgy írnak, hogy kezükbe se volt még akkor azt cseszhetem
2012. okt. 9. 09:17
 9/24 anonim ***** válasza:

Én személyesen is próbáltam már ki a gitárt és nekem is a floyd rendszer volt az ami érezhetően gyenge volt. Egyébként nem értem a logikád, mitől másabb az ha ide vad idegen ember pár soros véleményt ír mint az ,hogy másik vad idegen ember máshova oldalakat ír és átfogóan :D Egyébként


[link]


ha mégis érdekell több ember véleménye, itt utánaolvasgathatsz. Én nem azt mondom ,hogy ez egy rossz gitár, egyszerűen azt, hogy nem éri meg azt a pénzt amit kiadsz érte. Ugye senki nem dönt helyetted , ha tetszik vedd meg, neked lehet ,hogy jó lesz mi viszont azért vagyunk itt,hogy figyelmeztessünk a gitár veszélyeire. Nem tudom mennyire ragaszkodsz a floydhoz, de ebben az árkategóriában felejtős. Ha mégis azt mondod ,hogy neked márpedig floyd kell, meg nincs több pénzed és nem is vagy hajlandó várni, akkor nincs mit tenni, csak jól gondold meg nehogy később megbánd.

2012. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha floyd kell akkor vegyél valami normális fájú gitárt, aztán vegyél bele Schaller floydot 54.900-ért. Vagy BC. Rich ASM Retro, de árban ugyanott vagy kábé.
2012. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!