Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted illetlenség az...

Szerinted illetlenség az utcán hangosan zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Én mindig ezt csinálom...

2013. jan. 20. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Emígyen?


[link]

2013. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Szerintem igen. Túl lehet élni, de engem idegesít. Nem kell mások orra alá dörgölni az ízlésedet.
2013. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 jamesandjames ***** válasza:
100%
Szerintem az. Engem mindig zavar, ha megyek az utcán és szembe jön velem egy olyan ember aki hangosan bőgeti a zenéjét. Próbáld inkább fülhallgatóval, azzal még jobban is hallod az zenét!:)
2013. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem úgy eslő, mert én mobilról hallgatom, a fülhallgató meg mindig kiesik a fülemből :=)
2013. jan. 20. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, ezzel én is így vagyok. ☺
2013. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jamesandjames ***** válasza:
100%
Akkor fejhallgató!Az nem eshet ki a füledből!:D
2013. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyrészt, mert enegm mint járóelőt, rohadtul nem érdekel, milyen zenét szeretsz, másrészt, mert a telefonhangszórók minősége általában elég csapnivaló. :D
2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog miatt is zavaró: gyatra hangminőség, valszeg a te ízlésed nem találja el mindenkiét, aki éppen körülötted van, és egyáltalán, pláne nem mindenki akar pont akkor zenét hallgatni, amikor te arra jársz.


Régen, amikor a hordozható kazettásmagnó még nagy dolog volt, és nem volt mindenkinek, a helyi menő csávók azt bömböltették az utcán, hogy felszedjék a csajokat. Ma már viszont, amikor mindenkinek van telefonja meg más zenelejátszó cucca, akkor kicsit gáz egy mobilról nyomatni az utcán...


Zenét viszont hallgass, mer az jó! :-)

2013. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes,mert engem kicsit zavar ha esetleg vki szembejön velem és hangosan hallgattja a zenét.de hát nem mindegy?ugyis két másodpercen belül már el is mentünk egymás mellett.én is hangosan hallgattam eddig a zenét az utcán mert nem volt fülhallgatom de már van és sztem már füllhallgatoval fogom hallgatni a zenét ha nem a barátnöimmel sétálok.akkor mindig hangosan megy a zene a telombol. :D nagyjábol egyforma a zenei izlésünk és igy jo :D ha meg valakinek nem tetszik a zeném,hát ennyi.nem tudok vele mit csinálni :D
2013. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hatalmas bunkóság és parasztság.
2013. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!