Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség visszautasítani...

Illetlenség visszautasítani egy szülinapi meghívást?

Figyelt kérdés

Ha egyszer tényleg, nem tud elmenni valaki... Bunkóság?

Köszi.


2013. jan. 4. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud elmenni akkor nem. Azzal a szülinapos is tisztában van, hogy egy ember nem tud két helyen lenni egyszerre.
2013. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak most olyan bűntudatom van, pedig tényleg nem tudok elmenni...
2013. jan. 4. 13:28
 3/9 anonim válasza:
23%
Ha el tudsz menni,akkor szerintem az! itt jön az őszinteség-mond el hogy Te most ezen nem szeretnél résztvenni ezért meg ezért. Vagy: kegyeshazugság-de utána számolj el a lelkiismereteddel!
2013. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy alapos ok miatt nem tudsz-e ott lenni.
2013. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondod az okát, hogy nem tudsz ottlenni és kész. Ha bunkónak tartanak amiatt, mert nem az ő szülinapjuk körül forog az életed, hát így jártak. Onnantól kezdve nem is bánnám, hogy nem vettem részt ilyen "barát" születésnapján.
2013. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
:) de a kérdező azt írta ott tud lenni!!!
2013. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, pont hogy azt írta, h nem tud ott lenni. Ebben az esetben természetesen nem bunkóság. Mondd, hogy sajnálod, de nem tudsz elmenni. Esetleg köszöntsd fel szóban előtte, vagy kívánj jó bulizást, utána pedig kérdezd meg, hogy hogy sikerült.
2013. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz elmenni, akkor nem mind1? Akár bunkóság, akár nem, nem tudsz elmenni.


Amúgy meg ebben az esetben sztem nem bunkóság :)

2013. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tényleg nem tud ott lenni! Bocsi elnéztem.

Akkor miért lenne bunkóság? Szerintem nem az!!!

2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!