Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az idén mi csináljuk februárba...

Az idén mi csináljuk februárban a sulis discót, összeírtunk pár zenét, de néhányban bizonytalanok vagyunk. Berakhatunk ilyen zenét? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Általános iskolába járunk,most vagyunk nyolcadikosok.Ilyesmi zenéket berakhatunk : http://www.youtube.com/watch?v=O5AFKfinV18 ?
2013. jan. 31. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább ilyet rakjatok be, mint a tipikus mai drogos diszkó sza*okat. Anno mikor én voltam nyolcadikos - jó pár éve már annak -, nagyon szerettem az ilyen zenéket. Magyar Hands Up forever :D Ha gondolod tudok még írni ehhez hasonló zenéket, rengeteget.


De vannak mixek is. Ezt a kettőt rengetegszer meghallgattam. Illetve még most is. : [link]


[link]

2013. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!