Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gáz az ha rocker vagyok,...

Miért gáz az ha rocker vagyok, de utálom a Black Sabbath-ot?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem jönnek be semmilyen szempontból, de a legtöbb rocker odáig van értük és szerintük gáz hogy én nem.

2013. ápr. 21. 02:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15%

Ígérem őszinte leszek:

Én is rocker vagyok , de soha nem hallgatok black sabbath-ot , a metallica-hoz képeset a kis ozzy extrém fokon gagyi!!!

Annak az "embernek" semmi hangi adottsága nincsen és mégis a legtöbb rocker odavan értük.

Nagy hatással voltak a rockra ? Hát aztán!!! Attól még ozzy ugyanolyan trágya ember marad, fáj hogy ilyen hulladék emberek is híresek lehetnek. Hát náluk még a tokio hotel is jobb, pedig tudom én hogy milyen (volt) a TH,de még az is jobb mint Ozzy. Na , ennyit erről.

2013. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
9%
Ja , és hogy ezt kiegészítsem , láttam ozzy-nak régen a valóságshow-ját is , és az is csak megerősítette ezen véleményemet, nem láttam abban a műsorban egész mondatokban beszélni. Ezenkívül ozzy alkoholista és drogos, most egy ilyen emberre fel lehet nézni ?
2013. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%
Mit ártott neked Ozy hogy így utálod. Nem baj ha nem szereted de úgy beszélsz róla mint a második Hitlerről. Lehet hogy nem tetszik de attól még tudnod kéne hogy ha ő nem lenne heavy metal se nagyon lenne. Lenne mert nem ők írták az első metál számokat. (Az első metál szám a Beatles - Helter Skelter nevű dal volt.) Le merem fogadni hogy te még egy számot sem hallottál róla. És hogy a TH jobb? Jézusom!
2013. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
21%

Nem. A Beatles-t ismerem és szeretem is, néhány számuknak tudom kívülről is a szövegét. Másrészt meg állatvédő vagyok és a denevéreket is szeretem.

A TH meg... egy utalás a kinézetére, mert ozzy kb annyira "férfi" mint a TH énekese

2013. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem úgy értettem hogy biztos sose hallottál a Beatlesről hanem hogy egy rendes számot sem hallottál OzyTÓL. Csak félreírtam bocsi.
2013. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hellraiser tetszik valamennyire tőle, hallottam még a crazy traint-t, iron man, paranoid, war pigs, ..... hát kb ennyi.
2013. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
Én se szeretem őket, ne aggódj. Rockon nőttem föl, egész eddig rockernek gondoltam magam, de most kiderült, hogy nem vagyok az. Ki is cserélem a Led Zeppelin albumomat valami nikiminázsra vagy tököm tudja, mire... :(
2013. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
jaj, én azt a niki minazst vagy mi a g*cit nem bírtam végighallgatni
2013. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Bianka<33 ***** válasza:
91%
Emberek, ti láttátok hogy neki mi a rock zene? az LMNFAO nagyon nem az, "dzsásztinbíbör" meg pláne!
2013. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak kamuzik nyugi. Már megszoktuk.
2013. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!