Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gáz az ha rocker vagyok,...

Miért gáz az ha rocker vagyok, de utálom a Black Sabbath-ot?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem jönnek be semmilyen szempontból, de a legtöbb rocker odáig van értük és szerintük gáz hogy én nem.

2013. ápr. 21. 02:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
már 2012 közepe óta ezt csinálja, én már helyette is unom
2013. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 lexa00.1 válasza:
86%
Már bocsi, de ha One Direction- t (nincs bajom velük, de akkor is pfujj) hallgatsz akkor nem rocker vagy, max. egy tinip*csa, aki elélvez, ha meghallja a zenéjüket. Ja és JUSTIN BIEBER MEG A ROCK 2 KÜLÖN DOLOG!!!! Nem sértés, tényleg nem annak szántam, de ezt máshogy nem bírtam leírni :))
2013. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%
lilidoki a legjobb magyar troll a világon , há mit akartok ?
2013. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vallom magam rockernek , mert nem fogom magam semmilyen zenei stíluskategóriába bekényszeríteni, de a black sabbath-ot én se bírom. Szóval nem csak te vagy így.
2013. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Oh, most látom a kérdező nevét.... :D
2013. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
14%

Azért gáz, mert a Black Sabbath a metál és a rock ősanyja.

És ha ők nem lettek volna akkor semmi se lett volna!!!

2013. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gáz! A lényeg, hogy tudod, hogy van/volt ilyen :) Én pl. bírom őket, de tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki, viszont attól még rocker, ha ennek a "stílusnak megfelelő" zenét hallgat:)

Utolsó válaszoló: szerintem kicsit túlzás, hogy a Black Sabbath nélkül nem lenne semmi. Elfeledkezünk arról, hogy pl. Dio (akit "Metálistennek" is emlegetnek) is énekelt, aki a Rainbow-ban is nagyot "alakított". Nem mondanám őket a rock alapítójának. Egyáltalán nem. Hol a hard rock? Na, az nem Black Sabbath...

2013. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy nem mostani a kérdés, de azért írok. Szerintem azt nem szabad összekeverni, hogy mi az, amit ismerni illik, és mi az, amit szeretni. Az utóbbi amúgy is elég fura. Az oké, hogy ismerje őket, de szeretnie mért kellene? én pl. rocker létemre a Guns N Rosest nem szeretem, pedig mindenki.
2014. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyökér.A metallica trash és heavy metal az AC/DC pedig rock,hard rock...

Nem macskanyávogás...

2018. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de ha te nem szereted akkor...ez van. Nem hiszem, hogy baj.
2021. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!