Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ByeAlex az új Fluor Tomi?

ByeAlex az új Fluor Tomi?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagy szart. Miből gondolod?
2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az értelmetlen dalszövegekből... meg őt is sokan utálják.
2013. máj. 25. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted értelmetlen dalai vannak? Ja és sokan szeretik is.
2013. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez tényleg egy elég jó hasonlat, kérdező! Ugyanolyan értelmetlen szart játszik, rettentő primitív szöveggel és zenei aláfestéssel. Remélhetőleg hamarosan ez is lemegyek majd a divatmajmok között és jövőre már nem is fogunk emlékezni erre a borzalomra.
2013. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
az új köcsög?
2013. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
én nem említeném egy lapon a 2 embert...mind2 más miatt hulladék. Fluor a médiában elveszett...régebbi munkássága sokkal többre tehető, csak a nyálas vivatv nem játszaná le...ByeAlex meg igényre született és irónikus, hogy külföldön jobban szeretik a zenéjét, mint itthon. Ez is az egyik oka, hogy akár meghallassz egy francia vagy bármilyen nemzetiségű előadót...ebből az országból soha senki nem fog kikerülni "világsztárként", mert egyrészt nincs olyan zene, amit mindenki elfogad valamilyen szinten(nem lehet kussba maradni, hanem le kell alázni, ha nem tetszik), másrészt túl könnyű a közéletbe kerülni. Írnék egy semmitmondó szöveget egy jó dallammal, lenne 1-2 befolyásos ismerősöm, és máris a vivában lenne klippel együtt...
2013. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettő szánalmas, de mindkettő máshogy
2013. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

ahhoz képest, hogy nekem Fluor a legnagyobb favoritom, tudom, hogy a dalai nem pont mesteriek, és a legtöbb/legismertebb szövegei gyengusok. Alex viszont jól összerakott zenéket dob ki, szinte már költőiek a szövegei, amit persze mindenki kapásból lesz@roz, aki nem figyelt irodalom órán - tehát nem érti, miről szól. például nekem is néhány napba telt rájönni ennek a néhány sornak a jelentésére:

"Villantós tündérekkel,

szálltam megtömjéneztek -

gongattak vészharangot -

kínoztak, ha úgy jó volt...

Bőr ruhába bújt a képzelet,

tudtam jól, hogy te is élvezed..."

nem arról van szó, ami elsőnek lejön...(főleg, hogy elsőre tényleg egy nagy semminek tűnik)

Egyébként, ha nagyon pontosan akarnék válaszolni a kérdésre, akkor az van, hogy míg Fluor úgy csinálja a zenéit, hogy magad elé tudd képzelni a helyzetet, Alex inkább gy, hogy érezd, hogy miről szól.

Fluornak 10 albuma van, Alexnek 6-7 zenéje.

Fluor -ha meg se próbálod érteni a zenéjét- egy idegesítő s€gg. Alex egy csöndes, "lesz@rokmindent" formának tűnik nekem.

Fluort megértem, hogy mért "utálják" néhányan (már nem sokan, ki ment a divatból), viszont azt, hogy mért szidják Alexet ezt ennyien, azt nagyon nem tudom felfogni.

Na, hátha valaki elolvassa.:D

2013. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő szar.Alexet azért utálják talán jobban,mert Ő ország-világ előtt leégetett minket.
2013. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha a kérdéssel arra célzol, hogy mindkettőt nagyon sokan és felszínesen ismerik, akkor igen, ebben ő az új.
2013. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!