Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez a gitárhoz jók azok a...

Ehhez a gitárhoz jók azok a húrok amik gyárilag vannak rajta, vagy érdemes újat venni rá? (és ha igen, akkor milyet? ) Esetleg tudtok ettől jobb választást ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 3. 21:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen, próbálgattam ezt, hasonló árkategóriában, és mindkettő elhangolódott. Az ocsmány szar gagyi gitárok nem szoktak hangolódni, de a drágáknál ez vele jár. naés? ha zavar, játssz triangulumon


egyébként az én logikámat követve annyi igazság lehet benne, hogy a fémhúrosnak nagyobb a feszítettsége, ezért a fa kevésbé fog elváltozni a hőmérsékleti különbség miatt. de akkor sem amiatt, amit te írtál.

2013. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező; az a húr jó lesz, én is azt javasoltam volna.
2013. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Részemről amúgy vita lezárva, mivel fegyvertelen ellenfél ellen nem küzdök :)
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

huhuhú, te meg kakafejű vagy


hidd el hogy jobban értek hozzá, nem felvágni akartam, csak segíteni a kérdezőn :)

2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egyébként meg mi a szarról vitáztok itt?

Hogy melyik gitár hangolódik el jobban, ha kimész 20 fokról 10re???

Ki nem szarja le, nehogy már ez alapján válasszon az ember gitárt...

2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
No hát, köszönök még egyszer minden hozzászólást. Azt hiszem, hogy minden kérdésemre választ kaptam.
2013. júl. 3. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!