Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálók! Miért...

One Direction utálók! Miért utáljátok a 1D-t?

Figyelt kérdés

És ne gyertek nekem ezzel, hogy "mert sz@r zene"!!!

Ha csak simán ezt gondolnátok, nem vernétek ennyire nagy dobra!!! És ne mondjátok nekem, hogy nem veritek nagy dobra! Ha megláttok egy directionert szóvá teszitek rögtön! (ritka a kivétel, de tisztelet neki...)


Egy normális választ se kaptam erre a kérdésre eddig! (lásd: "mert b*zi k*csögök", "mert az nem is zene" stb.)


KÉRLEK CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!!


Köszi! :)



2014. febr. 24. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt én nem utálom őket, viszont nem szeretem, ezért nem hallgatom, de nem verem nagy dobra, hogy b*zik meg sz@r zene. Én úgy gondolom, akinek nem tetszik, ne hallgassa! Viszont ahhoz, hogy ki tudd jelenti: nem tetszik, előtte meg kell bizonyosodnod róla, vagyis bele kell hallgatni egy-egy számukba, s csak utána lehet rá véleményt mondani. Hiszen ha nem ismerünk valamit, nem mondhatunk róla teljes jogú véleményt. Sajnos sokan nem így vannak vele és valószínűleg ezért mondanak rájuk minden fent említett dolgot. Még egyszer hangsúlyozom én nem szeretem őket, viszont ezzel nincs mit tenni, nem kell hallgatni. Mindenkinek meg van a maga zenei ízlésvilága. Úgy tűnik a One Direction célközönsége a 13-17 éves korig terjedő tinilányok, akik ezt nagy eséllyel hallgatják is. 21/f
2014. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

N+1 kérdés volt így szeretnék onnan idézni és végül a saját véleményem.


"Én nem szeretem de nem velük van bajom hanem hogy a sok 12-13 éves kiscsaj megörül értük mert milyen helyesek... meg ők a legjobbak mikor csak 5 átlagos hangú fiú nem mondom hogy rosszak de sokkal több jobb zenész van aki nem ennyire ismert. Fluort meg azért utálják mert régen raper volt most meg eladta magát a médiának és ilyen mizu meg party arc számokat énekel. Ugyan engem nem érdekel mert régen se hallgattam meg most se."


"Elárulok valamit:ez az 1D őrület nem tart tovább addig mint ameddig tartott az idétlen gangnam style.Nem alkottak semmi maradandót,idétlen,semmirevaló dalszövegeik vannak amiből az ember csak a hülyeséget tanulja,

Azért jön mindenki a Metallica hasonlattal mert ők több mint 30 éve pályán vannak és még ma is több millióan érdeklődnek irántuk.Ami igaz a legtöbb 70es és 80as évekbeli zenekarra.Ez megismételhetetlen szinte.30 év után még mindig One direction?Ugyan,túlságosan naivak vagytok."


"Csak nekem van tök elegem, hogy már a csapból is ezek a langyik folynak?!? Lehet őket Isteníteni, lehet őket imádni és szeretni a dalaikat, de az a helyzet, hogy szarok. Ha parányi tehetséget és "hangot" láttak volna bennük az X-Faktor mentorai, akkor egyenként továbbjuttatták volna őket, nem kellett volna csapatba rakni őket, hogy elnyomják egymás szörnyű ricsaját, amit ők éneklésnek neveznek. A mai világban sajnos semmi olyasmi nem él meg amit nem a tininek találnak ki. Pár brit nagykutya gondolt egyet és kitalálták hogy kellene valami amivel dollármilliókat tudnak bezsebelni, és elsősorban a tini lányokat tudják megfogni. Ez elég szomorú. Tele van a világ tehetségtelen, a média által sztárrá kikiáltott senkikkel. Azért senkik mert a semmiből kerültek elő és pár év múlva ismét a semmibe fognak eltűnni. Aztán jön majd más és más. Ördögi kör.

Az egész One Direction egy nagy kula. Csak a 10 éves, begyöpösödött kislányok hallgatják, akik elhiszik hogy ezek a b*zik tehetségesek, és fiúsak. De a One Direction egy csaj együttes, vagy ha nagyon nagyon jó indulatú vagyok akkor selyemfiú együttes. A zenéjük meg egy nagy 0.

De hogy ezek a hugyos csirák miért számítanak jó pasinak, azt nem értem"



Még lehetne folytatni de akkor összefoglalom. (South Park s04e08 nagyon jó paródiája a fiú bandáknak). Szóval, hogy kinek mi baja velük az egy teljesen szubjektív téma. Valójában nem őket utálják az emberek hanem a mögöttük lévő média felhajtást. Mivel a probléma, hogy tehetségtelen senkiket összepakoltak adtak nekik egy "swagyolo" stylistet, hogy megfeleljenek az aktuális tömeg trendnek amitől annyira egyediek mint a Star Wars klónok és éneklés címszó alatt bedobták őket a sikítozó zombik közé. Ráadásul ez a sikítozó zombi tömeg nem más mint a társadalom legbefolyásolhatóbb rétege akik bármit benyalnak és bármennyi pénzt kilehet belőlük tekerni. Ha megfigyelitek folyton vannak ilyen 14-17éves fiú bandák X évente akik az aktuális tinik fejét elcsavarják ez sem tart tovább pár évnél és jön a következő. Ráadásul ez a sok befolyásolható h*lye minden egyes cikket és hírt megoszt és nyáladzik rajta mert a banda minden tagja "hejespasee". Ezek a bandák csak a média által lettek kiemelve, hogy minél több pénzt hozzanak és a tini lányok nedvesedjenek rá. Ráadásul rengeteg bugyuta üzenetet vernek ezen korosztály fejébe akiknek ez az együttes a megváltója.


Ráadásul az öltözködésüknek köszönhetően a kisfiúk próbálják őket utánozni mert hát "ilyen egy férfi" aki a lányoknak kell. Görcsösen próbálnak megfelelni a tinilányoknak úgy, hogy önmagát sztároltatják és minden megnyilvánulásukkal és mondatukkal azt próbálják éreztetni, hogy ők milyen menők, lazák és egyedie, miközben pontosan ugyan úgy néznek ki és ugyan úgy viselkednek, mint minden második srác az ő korosztályukban.


Úgy, hogy ja. Azt amit képviselnek bármelyik átlagnál intelligensebb ember felismeri de mint tudjuk a legnagyobb pénz a buta emberek lehúzásával jön.


Elb*szott egy generáció lesz a következő...(nem csak az ilyen fiú bandák miatt)

2014. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
92%

Mert utálom a zenéjüket, ahogy a pop zenét is, és idegesítő a pofájuk, idegesít hogy minden osztálytársam odavan értük.

Nem teszem szóvá, mivel az egyik legjobb barátnőm is directioner, ezért elfogadom. De ettől függetlenül utálom őket.

2014. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris: nem vagyok utáló, de NEM szeretem őket.

Hogy miért? Mert nem alkottak olyat, aminek nagy értéke lenne, mégis mindenki oda, meg vissza van értük. A 12-13 éves kis tinilányok azt hiszik, hogy az 1D-vel kezdődött a világ, azt hiszik, nem lehet őket nem szeretni, azt hiszik tökéletesek. Sokaknak teljesen el van borulva az agya (tisztelet a kivételnek). Az 1D nem más, mint egy megcsinált kis tucatbanda átlagos, sablon hangú öt tinifiúval, akiknek cukimuki (bár szerintem inkább bárgyú) fejük van. Nem küzdöttek, nem alkottak, biztos jófej, de nem értékes emberek, ennek ellenére körülöttük forog a világ, és mindenhonnan ők folynak. A másik meg, amiért nem szeretem őket, a zenéjük. Nem tartom jónak. Nincs jelentése, nincs értelme, mind ugyanaz a "ó gyönyörű vagy bébi, óh szeretlek bébi, óh csókolj meg" satöbbi. Nem fejez ki semmit. Ráadásul nem szeretem a popzenét. Ennyi. De azt hogy b*zik nem mondom, mert nem azok.

2014. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Te jó ég... :D Én már inkább nem is válaszolom meg a kérdést, szegény kérdező olvashat így is eleget XDD
2014. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából: a zenéjük számomra egy olyan dolog, mint a Justin Bieber-féle felhúzott szemöldök. Ne tudom, hogy miért, nem tudom, mikor alakult ez ki, de engem a világból ki lehet vele kergetni. Szerintem is bosszantó, hogy a fél osztály oda van értük, az öltözőben is ők mennek meg a zenéjük, én meg nem tudok mit csinálni magammal, és én érzem kínosan magam, amikor jönnek a kérdéseikkel, hogy "de most mondd meg, nem cukik?" De. De annyira..műk... most nem tudom máshogy megfogalmazni, nem természetesek. Mindegyik antipatikus (vagy unszimpatikus? Valaki segítsen, sose tudom :D ), mert csak sznobokként tudom őket elképzelni. Az öltözködésükkel nincs bajom, mert akik úgy öltöznek, mint ők, azok úgy néz ki, a média és a tömeg által befolyásolható emberek. A zenéjüket nem szólom le, csak ha kérdezik a véleményem. Szeretem a rockzenét, de nem vagyok rocker. A zenei ízlésem csak arra tartozik, akit érdekel, nem mindenkire.

Ha kicsit agresszív hangvételűre sikeredett, akkor bocsánat. És senkit nem akartam vele megbántani. 14/L

2014. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Beauvoir ***** válasza:
69%

Hát szerintem azért ez a nagy utálat, mert lerí róluk, hogy egy "megcsinált" banda, szimbolizálják mindazt ami a zeneiparban ma folyik. Nem számít a tehetség, a mondanivaló, a mélység és a tartalom, szimplán eladhatóak kell lennie. És mint minden reklám, ez is a 12-17 éves tini korosztályt célozza, mert ezen lehet kaszálni. (Mondjuk ez furán hangzik a számból, mert én is 17 vagyok.)

Dióhéjban annyi, hogy egymásmellé raktak néhány csinos pofit (nem, véletlenül sem profit), felturbózták egy kicsit őket és már viszik is mint a cukrot. Ezeket én csak fotószalag sztárocskáknak hívom.

2014. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Beauvoir ***** válasza:
53%
*illetve futószalag (bocsi)
2014. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szeretem az 1D-t de azon kívül hogy rossz zenét játszanak, manapság sokan azzal akarnak menőnek tünni (van olyan barátnőm aki különlegesnek tartja magát mert mindennap mondd egy szidalmazó szót a one directionre) hogy látványosan csheszteti a directionereket meg a bandát. Ha valaki nem szereti (mint én) akkor jóformán le se szharja. Sőt olyan barátnőm is van aki tisztára odavan értük (tudom mert elmondta) de mivel a fiúknál be akar vágódni, azt mondja hogy rühelli őket.

13L

2014. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem az én stílusom, úgyhogy nem vagyok elájulva értük mint a korosztályom.. nagy része :D a számaiknak nincsen mondanivalójuk, a bandatagok első ránézésre egyáltalán nem szimpatikusak.. meg másodikra sem. Ők is el fognak tűnni, mint pl. Jonas Brothers.. a csapból is ők folytak, az újságokban is csak a "Jonas Brothers a jövő" szöveget láttam... valszeg az 1D is így végzi majd, és ez már teljesen természetes. :)
2014. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!