Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok őket?

Miért utáljátok őket?

Figyelt kérdés

Kedves emberek akik utálják a One Directiont. Kérdeznék valamit. Miért mondjátok azt, hogy egy csapat Justin Bieber meg, hogy semmi hangjuk és nem is kellett megdolgozniuk a dicsőségért?(amúgy igenis megdolgoztak érte) Adtak rá nektek okot?

Kérlek válaszoljatok, de csak azok akik képesek kultúrált módon közölni a véleményüket. A többiekre nem vagyok kíváncsi.


2012. ápr. 3. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én eddig egy zenéjüket sem hallottam,csak láttam facebookon,hogy egy csomó csaj belájkolja a képeiket stb. nekem nem voltak valami szimpatikusak egy csapat nyállas csávó! De most meghallgattam az egyik számukat,szerintem nem rossz,tiszta aranyosak,rajongójuk soha sem leszek,de elmegy.Szerintem a legtöbben azért nem szeretik,mert nem szimpatikusak nekik,ugye a pasik is eléggé rosszul viszonyulnak ezekhez a "tini sztárokhoz"!
2012. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén, én nem hiszem, hogy komoly ez az egész.

Jött egy csapat kisfiú, átlagos hanggal, átlagos zenével és hirtelen ők a világ közepe. Egy Justin Biebert többre tartok komolyan...

Ui: nem vagyok rájuk féltékeny.

2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem megdolgoztak azért hogy Ők ilyen híresek legyenek..:) Megérdemlik.. Biebs-ről(Justin Biber) megy annyit , hogy Ő igenis keményem megdolgozott mindenért.. Az One Direction És Justin Biber is megérdemli hogy sikeresek legyenek! :)
2012. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Sztem a zenéjük egész normális. a hangjuk sem rossz, csak nem jó. engem csak az irritál egy kicsit, amit a többiek is mondanak tök átlagos hang,tök átlagos thehetség satöbbi. és némelyik rajongó (LÁNY rajongó) képes kopaszra borotválni a fejét, csak azért, hogy bejusson az egyik koncertjükre. am bejutott. de mire volt jó? én a helyében tuti megbánnám. sőőőőt nem is csinálnám, hogy lássak öt, vagy hány b.zi kölyköt akik nyifognak egy órát (vagy amennyi egy koncert).
2012. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hallottam arról a lányról és a levágott haját odaadta a vöröskeresztnek és parókát csinálnak belőle a beteg gyerekeknek... szóval azért nem csinálta Olyan feleslegesen :D
2012. ápr. 5. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha azt is megválaszolják páran, normálisan, hogy Fluort minek kell piszkálni :)
2012. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem de nem velük van bajom hanem hogy a sok 12-13 éves kiscsaj megörül értük mert milyen helyesek... meg ők a legjobbak mikor csak 5 átlagos hangú fiú nem mondom hogy rosszak de sokkal több jobb zenész van aki nem ennyire ismert. Fluort meg azért utálják mert régen raper volt most meg eladta magát a médiának és ilyen mizu meg party arc számokat énekel. Ugyan engem nem érdekel mert régen se hallgattam meg most se.
2012. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert a média is elismeri a munkáját, miért adta volna el magát a médiának?


Egyébként nincs semmi bajom az 1d-vel szimplán nem bírom őket.

2012. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
34%
én imádom őket!! sztem tök jók, és aranyosak...nemértem énse a többi fiút, aki leb*zizza őket, mert am nem azok...
2012. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy zenét nem az énekesek kinézetével kell (kéne) eladni. Csak a sikerük miatt vannak együtt, hiszen ha jól tudom, mindegyikük szólóban indult, ettől függetlenül az arcukról le se lehet törölni a művigyort, vagy a húdeszexiwook-nézést, attól függ melyik van soron. A klipekben nem egy kis történetet játszanak el, hanem különböző helyeken ugrálnak, meg ölelgetik egymást... Esküszöm olyan érzésem van, mint amikor a hülyegyerekek játszák az agyukat egymásnak. Csakhogy én nem nézem a videót a zenéhez, semmi újat nem mutatnak. Szerintem a zenéjük szövege semmitmondó. Lehet jó, de semmi olyanról nem szól, amivel ellenségeket, antifanokat, meg persze komoly rajongókat ( neem a sikítozó tinilányokra gondolok, akik a következő ilyen csapat felbukkanásakor már a nevükre sem emlékeznek, de most még azt is tudják, hogy milyen márkájú WC papírt használnak) lehetne szerezni. Nem őszinte, nincsenek benne érzelmek, ugyanarról szól. Amúgy mindenki mondja, hogy a rockereknek szokása leszólni a bandát... Nem egészen igaz. A hozzájuk hasonlóakat most DIVAT leszólni. Ha hallgatod, ha nem, nyilvánosan a véleményed csak negatív lehet róluk. Kivétel erősíti a szabályt.

Tudom, sok lett benne a szóismétlés, ettől függetlenül igyekeztem korrektül leírni a véleményem. :)

2014. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!