Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik a diszkó...

Miért nem szeretik a diszkó zenét az emberek? Pontosabban trance zenére gondolok, ami ugye dallamos.

Figyelt kérdés
Van benne néha zongora is stb.
2010. jan. 6. 20:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
hát ezen már én is gondolkoztam :D
2010. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
hahahaha ...hát kinek mi.Mondjuk a rock-ot én sem szeretem lol
2010. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
nem mindneki szereti a dallamos zenét, van akit kifejezetten zavar
2010. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
49%

Miért ilyen debilek az emberek, hogy nem szeretik, a rock, metál zenét?


Van benne néha zongora is stb. És mondanivaló. (Ami gondolom nem sokat számít)Hiszen hallgatják a sok hülye diszkózenét...

2010. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Ettől miért lennének debilek? Nem szeretheti mindenki ugyan azt. Én spec szeretem, de 22 éves koromig ki nem állhattam az ilyeneket.
2010. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
38%
nem tudom képtelen vagyok ugyanazt az ütemet 100-szor meghallgatni egymásután:D
2010. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Hmm! Én discozene rajongó vagyok, de azért figyu.

Valaki meg ezt kérdezgeti. Úúúristen, hogy nem lehet szeretni a komoly zenét? Hisz' Haydn oolyan csúcs. Mekkora egy állat vagy, hogy ezt a sz*rt hallgatod. =O

Ez alapon gondolkodj el a kérdéseden. ;)

2010. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
30%
Ízlések és pofonok. Jah, és NE hülyézd a Rock zenét.....az legalább igényes és van mondanivalója.
2010. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
72%

sok féle zenét fel szoktam tenni, amikor épp én dolgozok, és azt kell hogy mondjam hogy csak az ilyen nagyképű egoisták azok (a csakazértis emberek) akik minden másféle zenére rázzák a fejüket hogy ez szar.

Hogy miért?

Mert nem különülnek el a zenei stílusok, a rap és a rock már nem képez két különböző kategóriát

(lásd Tech Nine: Little Pills)

ahogy a trance és a rock, vagy a trance és a pop, tekintve hogy a discoban leginkább remixelt változatokat lehet hallani.

megfelelő zenei kultúrával nincsenek határok.

Művelődjetek, és nyissatok az új felé, így tudtok eljutni A soilworktől kowalsky meg a vegán, és hanz zimmeren át egészen G&G personal Jesusáig.


Üdv egy volt Rádiós

2010. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
21%
Mert tudod vannak olyan emberek akik nálad sokkal érzékenyebbek,és szeretik ha egy számnak komolyabb mondanivalója van,őszinte érzelmekkel (akár fájdalom,szomorúság) tele,költői dalszövegekkel és nemcsak 1 üres zene amire rázhatják a s.ggüket!
2010. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!