Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek önző dolog családo...

Szerintetek önző dolog családosan, napi 10 óra munka mellett még napi két órát otthon gitározni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 09:01
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ha anyu fest, apu meg gitarozik, akkor a gyerek/gyerekek közben mit csinálnak?
2014. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"Nevelődnek"
2014. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
ÉVek múlva fogod megbánni, amikor a gyereked nem ismeri meg az apját....Nem vagy tanúja az első lépéseinek, első apa szavának, stb...Első piros pontjának, első hajvágásának, stb... ezek mind-mind visszafordíthatatlan és megismételhetetlen pillanatok... A saját lelkiismereteddel magadnak kell elszámolod. Igen jól érzed, talán kicsit kevesebbet kellene gitározni és minél több időt a családdal tlteni. ezt nem lehet visszfordítani sajnos....
2014. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jól megoszlanak a vélemények. Remélem mindenki aki ellenzi, saját és családja megelégedésére rendezte el ezt magában. Köszi a válaszokat!
2014. júl. 15. 10:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem nincs családom (egyrészt mert fiatal vagyok, másrészt mert a fenének se kell ilyesmi púp a hátamra), így annyit gitározok, amennyit csak akarok, mindenki más meg bekaphatja.

De onnantól, hogy családot, főleg gyerekeket vállaltál a világ nem csak rólad szól.

Családok jelentős része ettől megy tönkre, e miatt van nagyon sok válás, hogy apuka dolgozik, mint az állat, majd este hazajön és szarik a családra, beül tévét nézni, számítógépezni, gitározni.

Tudom, mert az én apám is pont ugyanezt csinálta.

Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy ezek után még foglalkozol a családoddal.

Ha reggel 6tól dolgozol 4-ig, utána nyilván utazol is valamennyit, otthon vacsorázol, fürdesz, meg ugye gitározol, máris este 7-8 óra van.

Nem arról van szó, hogy nem jár neked kikapcsolódás, vagy ne gitározz, de nyilván nem azért vállaltál családot, hogy aztán szarj a fejükre.

Sajnos (vagy nem sajnos) a rákenról élet nem működik pelenkával, cumisüveggel.

2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Húh ez nekem egy elgondolkodtató kérdés, mert nekem is az a problémám, hogy imádok gitározni, de a férjemmel is szeretnék lenni. Többnyire akkor érek rá gyakorolni, amikor már Ő is itthon van. Sajnos vagy nem sajnos, inkább alkalmazkodom hozzá, akkor gyakorlok, amikor Ő netezik, vagy nincs más egyéb halaszthatatlan közös program, sokszor meg is kérdem tőle, hogy nem zavarja-e ha gyakorlom kicsit. Sokkal többet bírnék gitározni, mint amennyi lehetőség van rá, de számomra a párom fontosabb, szóval megalkuvó vagyok. Próbálom néha kicsit átszervezni a dolgaimat, pl. ilyenekre gondolok, hogy mivel Ő korábban kel és elmegy, néha beiktattam gyakorlást a reggeli órákra is. Egyébként szerintem a napi 2 óra több, mint sok, ha családos vagy, muszáj velük is törődnöd. Egyébként lehet nem taktikus a gyakorlásod, ha szisztematikusabban tanulnál, nem volna szükséged napi 2 órára.
2014. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 voltam. Most olvasom, hogy a párod is fest. Én is festő vagyok, régebb óta festek, mint gitározok, sokkal régebb óta. Számtalan festményen és kiállításon vagyok túl, mindig is imádtam festeni. Az utóbbi időben tettem félre, mert sokkal jobban félrevonulok a festéssel, mint a gitározással. Ha festek, nincs más, megszűnik a világ. Nem lehet hozzám szólni, szétpakolok, kicsi a hely stb. A gitárt a férjem vette nekem pár éve ajándékba, akkor még nem tudta mivel jár :-)Most belemerültem 2 éve a gitárba, de úgy próbálom csinálni, hogy azért lehet hozzám szólni. Akkor ülök le aktívan gyakorolni, amikor látom ,hogy épp elfoglalja magát ,neki sincs szüksége arra, hogy folyton hozzá szóljak. Rég festettem, de időnként készítek grafikákat. Tudom ,ez most eléggé megalkuvónak hangzik, de tényleg kell megalkuvás. Nem lehet napi szinten betartani x idő gyakorlást, van úgy, hogy többet, van úgy hogy kevesebbet, olykor van időszak, hogy semmit. Szerintem ügyelj rá, hogy foglalkozz Vele is, sokkal jobban fogja tolerálni a gyakorlásodat.
2014. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A két órát csökkenthetnéd... vagy belevonhatnád a gyerekeket is (ha vannak). Lehet, hogy érdekelné őket.
2014. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!