Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek az eszközök elegek arra,...

Ezek az eszközök elegek arra, hogy megfelelő táplálkozás mellett fit erős és izmos legyek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez hasprésre és plankra.


[link]

Ebben tárogatás, bicepsz, mellhez húzás, mellről nyomás(váll), lábhajlítás, lábnyújtás van.


Powerball csuklóra, alkarra.


[link]

Fekvőtámaszok elvégzéséhez.


Talajon még hiperhajlítást csinálok illetve kézisúlyzókkal tricepszezek, bicepszezek.


Emellett eljárok rendszeresen kocogni-futni.



2014. ápr. 5. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Még egy dönthető sima fekpadra gondoltam (sima egyenes és pozitív lehetőséggel).

Tudok rajta ugye fekvenyomni meg homlokra engedni (tricepsz).


Egy komolyabb konditerem 1 éves bérletéből inkább itthon beruházkodok és edzek.

Nem szeretem a tömeget és volt már, hogy unalomból nem indultam el a terembe ellenben itthon nyomtam a fekvőtámaszt meg a kocogást.


Mit tudnátok ajánlani ?


Ja még van hasgörgőm és roll wristlerem.

2014. ápr. 5. 15:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ajánlanám a középső kondigépet. Túl bonyolult,összepréselt,a minősége se high-tech,rohadt nagy helyet foglal.

Ennyi pénzből 2 évig járhatsz normális terembe

2014. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi a probléma a minőséggel ?

Hamar elromlik azt mondod ?!

2014. ápr. 5. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha komoly és látványos eredményt szeretnél elérni keress egy konditermet és eddz ott!
2014. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:

Hogy otthon tudj súlyzós edzést végezni, ahhoz a következők kellenek.


Egy 20 kilós hosszú rúd(guggolás, fekvenyomás, stb) és egy 10 kilós rövid rúd pl. bicepszezni. Kell egy dönthető fekpad. Kell egy ajtófélfába szerelhető/szorítható húzódzkodó rúd. Kell 2db kézi súlyzó, olyan, mire te tudod pakolni a súlyt, nem fix. És természetesen kell sok súlytárcsa. Legyen 5-10-20 kilós, összesen olyan 80 kiló alá én nem adnám, de ez már tényleg olyan, ami tőled függ. Ja, és kell egy állvány is, amire pl. guggoláskor rakod fel a súlyzót, hogy alá tudj menni. Nem tudom mi a neve.


A szőnyeg, powerball, adidas kondigép, fekvőtmaszos fogantyú tökéletesen felesleges. Alkarra lehet máshogy is edzeni, szőnyeg helyett ott a padló, fogantyú helyett is, a kondigép pedig semmiképpen sem helyettesíti a szabad súlyos gyakorlatokat, sok helyet foglal, drága, és nem éri meg az árát. Az általam leírtak sokkal olcsóbban megvannak, és többet is érsz velük.


Gondolom az étrended rendben van, és először 3 hónapos átmozgató edzéssel kezded.

2014. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!