Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni edzésterv diéta mellett?

Otthoni edzésterv diéta mellett?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent néztem már neten, de azért sok helyen találtam olyat, ahol bizonyos eszközök is kellenek az otthoni edzéshez (pl. súlyzó, labda, fittnes pad, stb.)

Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudnátok olyan gyakorlatokat mondani, amikhez nem kellenek ilyesmik? Elsősorban combra, fenékre, csípőre szeretnék edzeni. Hasra is persze, de nekem annál teljesen beváltak kezdésnek a felülések.

Már rég óta nem sportolok semmit és kicsit nehezebben megy minden gyakorlat.

Aki tud az légyszi segítsen.



2014. máj. 4. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

a fegyencedzésre keress rá és az ugrókötél edzéstervre.

és súlyos hiba ha nem egészként tekintesz a testedre,éppen ezért minden izomcsoport edzése ugyanolyan fontos,nincsen kivétel.

helyi zsírégetés sincs,szóval ha az jár a kis butus fejedben,hogy ha csípőre edzel akkor csípőről fogsz fogyni,akkor ébredj fel a bolondok álmából mert ilyen nem létezik.

2014. máj. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az egész testemre hatni fog, meg hogy nem csak onnan fogyok ahonnan szeretnék, ami igazából nem is baj. Csak azokra szeretnék jobban rágyúrni, amiket leírtam, mert ott van inkább több felesleg.
2014. máj. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!