Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mentetek már egyedül buliba?

Mentetek már egyedül buliba?

Figyelt kérdés
Ha voltatok akkor milyen volt?Véleményekre vagyok kíváncsi, hogy így is lehet-e jót bulizni mint ha ismerősökkel mennél?
2010. jan. 23. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
én nem tudom elképzelni, hogy teljesen egyedül elmenjek úgy, hogy ott sem lesz ismerős :S
2010. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam (először kényszerből lekéstem vonatom haverom akinél meg ilyenkor alszok nem volt Bp-n). Bementem ittam, aztán összefutottam egy ismerőssel bár ő már ment lementem táncolni, csajozni(amit úgy is egyedül csinálsz) megismerkedtem pár lánnyal, aztán utána elmentem karaokézni ahol elég jó hangulat volt ismeretlen emberek egymással buliztak/énekeltek. ÍÉn nagyon jól éreztem magam. Azóta merek egyedül bulizni (pl többiek hamar hazamennek én még maradok).

De ez tőled is függ milyen típusú ember vagy aki könnyen ismerkedik és feltalálja magát(én ebbe a kategóriába tartozok szerencsére) akkor jól fogod érezni magad, ha nem akkor egyedül berúgsz táncolsz alkohol hatására meg ki tudja mi lesz:D.

De jobb ismerősökkel menni. Ha nincs keress:D

2010. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rengetegszer, koncertekre is egyedül járok, buliba is aztán mindig odajön valaki hozzám. Vagy fesztiválokon is voltam egyedül, ott is voltak páran akikkel aztán összebarátkoztam. Sőt még nyaralni is voltam egyedül külföldön. Így lehet a legjobban pasizni is, mert ha egyedül vagy nagyobb eséllyel mennek oda hozzád... feltéve hogy lány vagy:)

Én szeretek egyedül járni.

2010. jan. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok amúgy, tegnap voltam először egyedül bulizni.

Nem is voltam sokáig mert unalmas volt.Berugni nem mertem mert akkor hülye vagyok.Olyan értelemben, hogy kihagy az agyam és tuti, hogy elhagytam volna valamimet, mert nálam így szokott ez lenni, vagy lenyúltak volna valamit tőlem.

2010. jan. 24. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni csajozni kell és nem lesz unalmas.:) Férfikkal sokkal találkoztam már akik egyedül lemennek leginkább "vadászni". Nővel még egyel se ők még a mosdóba is hordában mennek. De ezek szerint létezik.:D Ha egyedül van egy lány ahhoz biztos előbb megyek oda mint aki társaságban.
2010. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én egyszer voltam egyedül bulizni, de nem érzetem jól magam, mert az összes nyálas nyomulós megtalált ahogy tudták, hogy egyedül vagyok:S pedig csak táncolni akartam volna egy jót:)


Évi:)

2010. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)Köszönöm Évike a hozzászólásodat!:)
2010. jan. 27. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor úgy megyek mivel bárhova megyek találkozok ismerösökkel szoval no para:D
2010. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!