Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet belolem egy sikeres...

Lehet belolem egy sikeres ember szerintetek a zeneiparban? Esetleg zenet is tudik mutatni ha kell.

Figyelt kérdés

Pottom korom ota enekelek. :)

Regebben verset prozat is szavaltam versenyeken es nagyon sokszor nyertem is. Joban rosszban egyik szinesznoje hallotta es azt mondta nagyon tehetsegesnek tart( Ezt nem nagykepusegbol irom csak azert hogy igy tudjatok velemenyt mondani) Aztan elkezdtem enekelni.

Voltam parszor versenyen es ez lett a mindenem :)

Egy idoben jelentkeztem x faktorba is de ott nem sikerult,majd tavaly egyszerre felhivtak mindket csatornatol hogy szeretnek hogy menjek valogatasra

Szerintetek mi kell ahhoz hogy egy ember tenyleg ebben tudjon dolgozni?

Ha esetleg tenyleg tehetseges valaki akkor sokszor miert van az hogy nem lesz semmi belole? Mi kell ezekhez?

19/L


2015. jan. 2. 21:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jaj most igy vissza olvasva de bekepzeltre sikeredett a tortenet..

Bocsi.. eskuszom nem vagyok bekepzelt soooot nagyon csendes vagyok ilyen teren ha errol kell beszelnem

Csak hogy emiatt ne egoistazzatok le legyszives :/

2015. jan. 2. 21:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani.
2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"miert van az hogy nem lesz semmi belole? Mi kell ezekhez?"

Mert nem az számít ,hogy ki mennyire tehetséges hanem ,hogy ki mennyire eladható

2015. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...és kivel lesz jóba!!
2015. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mi kell ahhoz hogy egy ember tenyleg ebben tudjon dolgozni? "


Ha hívtak, és visszamentél, akkor mi lett a vége? Ha sikered volt, akkor ott a folytatás. Ha nem, akkor annyi....

2015. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok mint te. Nekem is minden álmom, hogy sikeres énekes legyek, így a hobbim lehetne a munkám. A tehetségem mások szerint meg van, viszont nekem még nem volt bátorsågom elmenni az x faktorba. Sajnos azonban a sikeresség a zeneiparban nem a tehetség következménye, hanem a kapcsolatoké. Sok sikert kívánok neked, azonban nem hiszem, hogy sikeres leszel, akármilyen tehetséges is vagy, mert ilyen szemét világot élünk.

(Szeretném hallani a zenédet :D) és egyáltalán nem voltál nagyképű.:) Sok sikert! Ki tudja, lehet egyszer mindketten a zeneiparban fogunk tevékenykedni. 18f

2015. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az x faktor meg társai nem más mint celebgyár.

Aki eladható azt sokáig szponzorálják, aki nem azt kifacsarja a bulvármédia.

Nézd meg hol tartanak a győztesek most.

Ez van, ha gyorsan akarnak betörni.

Ha tényleg jó hangod van és jó stílusod, külföldön építs karriert. Magyarországon nem sok esélyed van.

2015. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

na elmondom hogy megy ezaz RTL-nél.


Alapvetően az x faktorhoz meghallgatnak egy csomó embert. 3 kategóriába teszik őket, az élő showba esélyesek, a bohócok, akik az első 3 adásban szerepelnek, és a töltelékemberek, akik nem elég jók, de eljutnak valameddig. Ez vagy te is.


A nagyon fiatal töltelékembereket mindig visszahívják, mert lehet, hogy tök tehetségesek, csak nem elég képzettek akkor az énekléshez.ha az elmúlt éveket énektanulással töltik, sokat fejlődhetnek. És szinte minden évben van egy olyan figura, aki másodikra jut be az élő show-ba. csak akkor érdemes újra visszamenned castingra, ha jelentősen fejlődtél az elmúlt évben, mert harmadszorra ez már nem sztori.

2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1% tehetség 99% szorgalom.

Ha tényleg tehetséges vagy akkor sokat kell gyakorolnod felfogadni egy tanárt aki segít és megtanít mindenre , közbe ne hanyagold el a sulit sem hátha nem jön össze.

Magyar országon sajnos nem igazán számít a tehetség annál jobban a pénz és a befolyásos ismerősök.(lásd Cs.Laura)Úgyhogy kapcsolatokat is ki kell építened.

Majd ha már készen állsz és eléggé képezted magad nincs más dolgod mint megmutatni az embereknek pl: X-faktor

És onnantól már rajtad múlik eljutsz e a győzelemig.Ehhez nagy akarat és kitartás kell és valami plusz amivel kitűnsz a többiek közül.


Ahhoz hogy valaki fenn maradjon kellenek a jó dalok a jó szöveg írok a jó reklám és megint csak olyan emberek akik nyomnak előre..illetve hogy a mai modern sztárkinézetnek megfelelj.



De ha sok pénzed van akkor egyszerűen csinálj egy dalt klippel fizesd be valamelyik rádióhoz és majd kiderül kell e az embereknek.


Mi kell ahhoz hogy ebben tudjon dolgozni? szenvedély, szeretet ,tehetség.

Ha valakinek nincs jó hangja nyilván nem lesz énekes.

De ha valaki pl: nagyon lámpalázas fél a szerepléstől akkor sincs rá sok esély kivéve ha legyőzi a félelmét.

2015. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a celebgyárról meg annyit, hogy egy x -faktoros szereplés több milliót érő médiamegjelenés. Pl hogy szombaton főműsoridőben elhangzik a neved, és kapsz 5 percet, az kb 30 milliót ér egy szezonban. És utána ezt mindegyik előadó, aki elkecmereg a végéig, ki is termeli. Pl egy vastag csaba 250ezerért megy el valahova 40 percre. egy héten 6-8 haknival az rengeteg zsozsó, még akkor is, ha leveszed a költségeket.

Hol fogsz ennyire befutni, ha nem tol egy kereskedlmi tévé?

2015. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!