Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet belolem egy sikeres...

Lehet belolem egy sikeres ember szerintetek a zeneiparban? Esetleg zenet is tudik mutatni ha kell.

Figyelt kérdés

Pottom korom ota enekelek. :)

Regebben verset prozat is szavaltam versenyeken es nagyon sokszor nyertem is. Joban rosszban egyik szinesznoje hallotta es azt mondta nagyon tehetsegesnek tart( Ezt nem nagykepusegbol irom csak azert hogy igy tudjatok velemenyt mondani) Aztan elkezdtem enekelni.

Voltam parszor versenyen es ez lett a mindenem :)

Egy idoben jelentkeztem x faktorba is de ott nem sikerult,majd tavaly egyszerre felhivtak mindket csatornatol hogy szeretnek hogy menjek valogatasra

Szerintetek mi kell ahhoz hogy egy ember tenyleg ebben tudjon dolgozni?

Ha esetleg tenyleg tehetseges valaki akkor sokszor miert van az hogy nem lesz semmi belole? Mi kell ezekhez?

19/L


2015. jan. 2. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Írj dalokat. Vagy szövegeket. Vagy ha neked nem megy, de van olyan ismerősöd, aki benne van a témában, vagy csak jó érzéke van hozzá, kérd meg, hogy írjon neked.


Keress valakit, aki ért a hangszereléshez, vagy legalább foglalkozik valamilyen DAW-val és alárakja, amit kell, de akár nyugodtan beszállhatsz egy bandába is, még ha esetleg nem is sikerülne olyan ismertségre szert tennetek, mint mondjuk a BMTH, akkor is sokat érnek a tapasztalatok.


Ami most jön az hatalmas közhely, ... de próbáld meg megtalálni a hozzád legközelebb álló stílust. Azt, amiben a legjobb vagy.


Egyébként szívesen meghallgatnálak.

2015. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!