Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti irigykedtek a sikeres...

Ti irigykedtek a sikeres emberekre?

Figyelt kérdés

Akik szépek,ráadásul még tehetségesek is.

Te meg csak egy átlag ember vagy,aki elvegyül a tömegben,semmi különös nincs benned.



2014. nov. 19. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha én is sikeres vagyok? Amúgy mindenkiben van valami különös, nem is kell túl mélyre látni hozzá.
2014. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem.

Az átlagost meg visszautasítom. Én egyedi vagyok.

Igaz?

2014. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok irigy magamra, de csak mert szerény vagyok. :)
2014. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én olyan emberekre gondolok,akik kitünnek a tömegből:)

Szépek,sikeresek,tehetségesek.

2014. nov. 19. 23:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok átlag ember (vicce kívül) és nem irigylem a sikeres embereket. Bárkiből lehet bárki, csak akarni kell.
2014. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy nem vagyok a többség szerint jóképű, még nem leszek átlagos belül.

Sőt, kifejezetten érdekes, különleges embernek számítok, aki mások szerint jó beszélgetőtárs és érdekes gondolataim vannak. Mások szerint legalábbis.

Szerintem meg csak gondolkodni is szoktam.

Amúgy meg nem, miért irigykednék?

Ha megdolgozott érte valaki, akkor megérdemli.Ha meg nem, akkor meg úgyis elveri a semmibe az értékeket, amiket kap.

2014. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jázi :) ***** válasza:

Mindenkiben megvan a maga különlegessége! :)

Ez ennyire egyszerű. Nem mindenki tűnhet ki a tömegből. Én megelégszem a hétköznapi különlegességemmel ;) Ez nem csak ideig-óráig szól ha örök ;)

2014. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 fahéjas Alien ***** válasza:
Van egy ilyen eszmefuttatásom... mi alapján mindenki különlegesnek képzeli magát, senki sem az. Ez olyan, mint például a világ összes falevele. Mindegyik darab egyedi, és egyik sem teljesen ugyanolyan, mindben van egy-egy kis apró vagy esetleg nagyobb eltérés. Mégsem áll le senki elcsodálkozni rajta, hogy jéé ez egy egyedi falevél. A hópelyhekkel is dettó ugyanez a helyzet. - és az emberekkel is.
2014. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 fahéjas Alien ***** válasza:
100%

Mondjuk nem vagyok irigy típus (= - tisztelem mikor valaki jobb valamiben, játszik egy hangszeren vagy egyéb elfoglaltság kapcsán magas színvonalat ért el. -ilyenkor inkább az motivál, hogy esetleg tanuljak az illetőtől. - de ilyenre viszont nem tudnék sok példát mondani.


A tömegben pedig nem vegyülök el, múltkor is beestem például a trolin a lépcsők közé xD

2014. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teszek rájuk.
2014. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!