Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul Special...

Epiphone Les Paul Special II-n hangszedo csere megeri?

Figyelt kérdés
Seymour vagy hasonlora. Megeri? Jobban fog szolni? Mert most kritikan aluli a gyari hangszedokkel.

2015. jan. 19. 22:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy képtelenek voltatok észérveket felhozni, amikre én értelmesen cáfoltam rá, de ti akkor is... csak "meeee mindönki aszongya hogy"... Menjetek, kövessétek a többi birkát is akik szerint a fa a legmeghatározóbb, én nem foglalkozom veletek.
2015. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

A Flaxwood-om a legjobb hangszerem volt. Jobb, mint bármelyik márkás, fából készült.


A másik, ami nagyon tetszett, az a Parker Fly Mojo. Az ugyan fa, de az egész hátulja egy baromi merev karbon-üvegszál réteg és a maga a gitár nagyon vékony és könnyű.


Mindkettőnek eszelősen szép hangja volt.

2015. jan. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22

Üreges testű flaxwoodról beszélünk? Persze, hogy jó a hangja, a rezonátor kamra szinte mindennek jót tesz.

2015. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"hogy én stílusosan vagyok bunkó"

:DDDDDDDDDDDDD Menj, olvasgass ~.flegmahhciccusshidézetei.~ -hez hasonló oldalakat.

2015. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Mellesleg a Gibson is elismerte, hogy a híres LP hangzás nem a mahagóni-juhar kombótól van...:) "


"Egyébként ott vannak a RainSong, Viktorian, Flaxwood gitárok... és ha jól tudom a Steinberger gitárok sem fából készülnek"


"Ha elektromon gitáron játszol, erősítő nélkül, és hozzányomod a gitár testét mondjuk az asztalodnak, vagy a gitár fejét egy szekrénynek pl. Érzed, hogy más a hangja, mert az adott tárgy amihez hozzányomtad, átveszi a rezgést. Na most ha erősítőn játszol, és úgy hozzányomod, hallasz bármiféle változást? NEM! Ennyi. Ez csak egy példa volt, még rengeteg mindennel alálehetne támasztani hogy csak kismértékben szól bele... de úgy gondolom senkinek nem tartozom se magyarázattal, se bizonyítékkal. "


"Igen, a fa IS! Meg a más menzúra, a csavarozott nyak, a más elektronika (más értékű potik, más értékű kondik, más bekötés, stb...) ..."


Itt vannak egyébként az érveim. A többi ki lett törölve. A stílusos bukóságról annyit, hogy jogosan írtam ilyeneket. Szarul esett. A bunkóság csak a paraszt stílus. Ha te erre büszke vagy... hát legyen, csak magadat minősíted.

2015. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
És szarembernek ne nevezz... PONT TE... ehhez baromira nincs jogod, én a helyedben csendben maradnék. Na jó, tudod mit? Öld meg magad, senkinek nem hiányoznál. Bunkózol, mert kimertem fejteni a véleményem? Neked nem lehet túl sok barátod... szóval eggyel kevesebb... senkinek nem fog feltűnni ha megölöd magad.:) Igen, le anyáztalak. Csodálkozol? Vagy csak rátapintottam egy gyengepontra??:) Komolyan, az ilyen mint te nem ember...
2015. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Lehet hogy alpári trágya stílusban írtam, mert nem érdemled meg, hogy más stílusban beszéljenek veled.
2015. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
És tanuld meg mi az a személyeskedés, mert te is folyton személyeskedtél. "Mondanám, hogy sz r ember az ilyen, de ezt mindenki tudja szerintem." Ééééés ez is... Szóval tényleg, inkább ne írj semmit.
2015. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Amíg ezt az öld meg magad-os sztorit nem hoztad fel azt hittem vagy minimum 17....
2015. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Amúgy mindig ennyire kikelsz magadból, ha megmondják, hogy nincs igazad?

Csak kérdezem. Mindenféle ártó szándék nélkül.Ahogy eddig is így reagáltam minden hozzászólásodra is, legyen az bármennyire is sértő szándékú a részedről. Mert lássuk be arra bíztatni egy vadidegent, csak mert szerinted nincs igaza, hogy ölje meg magát, elég ellenséges viselkedés.

Hogy is mondjam.érted.

2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!