Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul Special...

Epiphone Les Paul Special II-n hangszedo csere megeri?

Figyelt kérdés
Seymour vagy hasonlora. Megeri? Jobban fog szolni? Mert most kritikan aluli a gyari hangszedokkel.

2015. jan. 19. 22:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
De tényleg amúgy téged nem zavar legalább egy kicsit, hogy én semmi csúnyát nem írtam rád, te meg anyázol ,eg ilyeneket írsz, hogy öljem meg magam, csak mert nem értünk egyet? :D ez furcsa.
2015. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#30:

Még mindig fenntartom, hogy baromira igazam van... De most nem ez a lényeg. "Mert lássuk be arra bíztatni egy vadidegent, csak mert szerinted nincs igaza..." De nem azzal van a gond, hogy nem értenek velem egyet... a lekezelő stílussal van bajom. És igen, ellenséges vagyok, mert UTÁLOM ha valaki arra nem képes hogy legalább egy kis tisztelettel írjon.


#31:

Mint mondtam, nem az a baj hogy nem értesz velem egyet. Csúnyát nem írtál, csak gyakorlatilag szerinted szar ember vagyok, hülye vagyok, nem láttam gitárt (ezt lehet nem te írtad mondjuk, de ez is csak egy csepp volt a pohárban)... De elképesztő... te bukóztál azért, mert nem értettél velem egyet, és most én vagyok a szemét... mintha ez pont fordítva lett volna... Igen, gyerekes vagyok ha kikelek magamból, de bakker, ez akkor mi ha nem gyerekes?

2015. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mi értelme van szájkaratézni egy netes ismeretlennel?

Annyira nem számít, ki mit mond, mikor ezen a bányászbékasegg alatti személyeskedésen rugóztok már mióta...


Egyébként meg egy előző kérdésre válassolva: igen, üreges testű Flaxwood volt, de tudtommal minden eredeti az, csak a Hybridek készültek tömör fa testtel, de hát annál meg pont a lényeg hiányzik, amitől Flaxwood.

2015. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!