Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány évesek vagytok Violetta...

Hány évesek vagytok Violetta rajongók? Jöttök koncertre?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem ki az aki jon Violetta koncertre, mert en megyek. 17 eves vagyok es eleg nehez talalnom olyat aki velem egyidos es szivesen jonne koncertre!:)

2015. febr. 26. 18:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
de NEHOGY AZT HIGGYÉTEK HOGY CSAK-- ÉVESEK LESZNEK van egy ismerősöm aki 20 ÉVES és eljön a koncertre és NEM AZÉRT HOGY ELKISÉRJEN VALAKIT. attól még hogy sok 14 évesnél nagyobb kritizálja attol még vannak olyanok akik jönnek rengeteget ismerek
2015. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Tinista ***** válasza:
83%
Persze ez igaz nagyon is, de főként az ilyen 5-10 éves korosztály lesz ott. (Sajnos) Én is ismerek rengeteg 14 év felettit aki megy a koncertre. Csak az a baj, hogy majd az Aréna nagy részét 5-6 évesek lepik el...
2015. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nincs jobb dolgotok mint sirànkozni azon, hogy jaaaj èn hülyèn fogom magam èrezni a Violetta koncerten a sok kisgyerek között, OMG!Ha nincs kedved menj, ha nem akkor meg ne menj.Kèsz, ennyi az egèsz. Èn szeretem a Violetta sorozatot (nagyon), ès èn se vagyok 4-9 èves, mègis megyek. Nem azèrt megyek, hogy az iskolàban azt mondjam mindenkinek, hogy: ,,Èn ilyen naon jò koncerten voltam, a haveraimmal!

Èn azèrt megyek, mert szeretem a Violetta sorozatot, ès nem sirànkozok azon, hogy kicsik is lesznek ott. -.-

2015. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Tinista ***** válasza:
60%
Előző. Nagyon is igazad van csak speciel engem az zavar főként, hogy a sok utáló azért nevezik gyerekesnek a sorozatot mert nagyon sok 5-6 éves nézi. Ettől függetlenül én is megyek a koncertre és már nagyon várom.:)
2015. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jó, hogy ennyi korosztály szereti, csak az a baj, hogy a kicsik tényleg nem értik a lényegét. Amúgy meg kiskorú be se mehet egyedül, szóval nem a kis pisisek lesznek a legtöbben, hanem a felnőttek.
2015. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Mostanában ha alsós fannal találkozok, azt mondják, a szüleik nem vesznek jegyen, mert drága. A kicsik nem szeretik annyira, a nagyobbak, meg már meg tudják venni maguknak, szóval nem kell aggódni, hogy csak kicsik lesznek. :)
2015. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Tinista ***** válasza:
100%
Hát reméleem. :)
2015. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 angidirectionerfede válasza:
100%
15 vagyok,mégis megyek. tőlem kérdezték is, hogy miért megyek sok "pisis" közé,de nem igazán hat meg más véleménye .. ízlések és pofonok .✌️
2015. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 paldipetra válasza:
100%
én 10 éves vagyok és igen jövök koncertre
2015. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémátok...
2015. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!