Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány évesek vagytok Violetta...

Hány évesek vagytok Violetta rajongók? Jöttök koncertre?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem ki az aki jon Violetta koncertre, mert en megyek. 17 eves vagyok es eleg nehez talalnom olyat aki velem egyidos es szivesen jonne koncertre!:)

2015. febr. 26. 18:44
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
12 megyek
2015. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Hát igen, az tényleg nem lesz annyira jó, hogy ilyen sok kicsi is részt vesz a koncerten, és valóban azért mert nem értik a lényegét, sem pedig a dalok szövegét.De ettől függetlenül nekünk, tizenéveseknek nem kell rosszul éreznünk magunkat. Néha olyanokról is kiderül, hogy nézik a Violettát, akikről nem is gondolnánk..ha ők nekik nem gáz, akkor nekünk sem kell, hogy az legyen! Én 15 vagyok és már alig várom, hogy augusztus legyen. A kérdezőre reagálva pedig csak annyit mondok, hogy az én testvérem 25 éves és velem együtt dúdolja a Violetta zenéit, annyira dallamosak, hogy még a jóval idősebb korosztályt is valahogy képes megfogni.
2015. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!