Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki megmagyarázná ezeket...

Valaki megmagyarázná ezeket Mr Bustával kapcsolatban? Vagy felesleges benne logikát keresni?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal,hogy én kb. majd nem egy éve hallottam először Mr Bustáról az egyik barátom által.

Én sosem szerettem a rappet,legfőképp ezt a gettós-gengszteres stílust utáltam pl.Dopeman,Wanted(Razo Paja g,)Curtis,stb.


Aztán elkezdtem utána nézni Bustának és haweri körének(Essemm,Ak26,Beersewalk) és sok számot meghallgattam tőle, figyeltem az interneten lévő híreket róla és ez idő alatt én arra jutottam,hogy ez az ember tele van ellentmondásokkal.


Kezdeném azzal,hogy ugye Mr Bustáék mindig azt mondták,hogy ők teljesen mások mint a többi rapper,tehát,hogy elítélik a drogot,prostitúciót,bűnözést stb.

Mindig azt mondta Busta,hogy ezek ellen van akkor kérdezem én:Ha ezeket a dolgokat elítéli akkor miért hívja magát gengszternek?


Mert állandóan szidja ő és Awful is a r**ancokat és a prostitúciót de van vagy sok száma amiben meg azzal menőzik,hogy strici.

Ha utálja,elítéli a prostitúciót akkor még is miért hívja magát stricinek???

Meg ugye a r**ancokat,pláza pi..csákat is gyakran szidja közben pedig a klippjeiben amiben a csajozásról énekel szinte az összesben ilyen tipikus r**anc lányok vannak.


Meg ő is ugyanúgy menőzik a pitbulljával,hogy milyen komoly gengszter meg strici közben meg még is szidja Wantedet meg a többi ilyen rappert de semmivel nem különb náluk.


Meg mint már mondtam az egyik számában még elítéli a prostitúciót,drogot,bűnözést erőszakot a másik számában meg már gengszternek hívja magát.


Meg ha jól tudom Mr Busta mondta,hogy a zsidókat,cigányokat sem szívleli közben meg azzal támadta FankaDelit,hogy rasszista,antiszemita stb.

Az egyik számában Hibriddel a nácikat szidták.

Egyszer szidják a cigányokat a másik pillanatban pedig védik őket:P


Valaki megtudná nekem magyarázni ezeket az ellentmondásokat?



2015. jún. 17. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Na látod, ezért nem szabad Rivotrilt szedni.
2015. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Beersewalk-al nem barátok,ne keverd őket egy kalap alá, a Bsw nem gengszterkedik,és ők tényleg elítélek a kábszereket,koncerten is soha nem isznak mert mindent beleadnak és teljesen józan tiszta fejjel csinálnak mindent ha a munkájukról van szó

Mr.Busta meg egy más világ,ő maga egy ellentmondás,na meg utálja a cigányokat de a volt legjobb barátja cigány,és ne megmondom a magyarázatot,gyógyszereket szed az az ember,nem mindig tiszta fejjel rap-el/beszél

2015. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!