Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Melyiket válasszam?

Gitárosok! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Három éve gitározom, és egy jobb kategóriás gitárra szeretnék váltani. Feldolgozásos bandában játszom rockot, a dallamosabb dolgokat. Jovi, Whitesnake, Mötley..., de nagyon szeretem a blues-rockot is, van egy kialakulóban levö banda ebben a stilusban is. Kb.150 ezret tudnék rá szánni, ennyit gyüjtöttem össze :) Ezeket a használt hangszereket találtam érdekesnek ebben az árkategóriában. Csak választani nem tudok. Tanácsok, ajánlások jól jönnének most... :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. aug. 3. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, de kinézetre ez jön be nagyon [link]
2015. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ilyen hair metalos cucchoz valami Epi les paul is jó szvsz. A fentiek közül egyik sem jön be.
2015. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. és 2. válaszoló: Látjátok valahol azt a kérdést, hogy "Nektek melyik gitár tetszik?"? "A fentiek közül egyik sem jön be"... IIIIISTENEM... Idióták.


Egyébként kérdező: Ha használnád blues-rockra is, akkor ezek közül a Fender, vagy a PRS. De egyébként nézd meg őket UltimateGuitar.com oldalon a review-nál. Ott írnak véleményeket cuccokról és pontozzák is őket.

2015. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

KRAMER KRAMER PACER CUSTOM II.

ez kell a motleynak!!!

2015. aug. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy figyelmedbe ajánlom a BC Rich Mockinbird-öt
2015. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Nagyjából látszik az elképzelésed - hot rod modern Strat (két humbucker + esetleg 1 single-coil) típusú hangszer vagy Floyddal vagy Vintage tremolóval. Ebben a kategóriában rengeteg hangszer van. Nem tudok jobb tippet adni, mint hogy próbálj ki mindent, ami érdekel, és azt a hangszert vedd meg, amelyik neked a legjobban tetszik személyes tapasztalat alapján. Ha a minőséget nézzük, a PRS SE szériával biztos nem lősz mellé, a Charvelek általában jó hangszerek szoktak lenni, csakúgy, mint a régi Kramerek. A Fender szerintem nem egészen ez a téma, hiába hasonló, kézzel készült ill. egyedi hangszert meg ne vegyél soha, mert nem fogod tudni eladni ha úgy adódna.

2015. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A PRS jó kis hangszer, de arra amire neked kell arra nem a legjobb. A Kramer lenne a legjobb választás.
2015. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!