Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért divat szidni az Ossiant?

Miért divat szidni az Ossiant?

Figyelt kérdés

Amint ki kerül valahova a név azonnal elkezdik rengetegen szidni, gyerekes, és primitív módon.

Nekem ők a kedvenceim, a szövegeiket imádom, az énekesnek pedig egész jó hangja van (érződik rajta a kor), a gitáros pedig piszkosul jó.

Ha valakinek nem tetszik akkor hagyja békén és kész ne írogasson ilyen érett dolgokat mint "kaksi endre".



2016. jan. 29. 01:30
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

40

Mondjuk én azt nem értem, hogy miért kell zeneileg bonyolultnak lennie egy szórakoztató terméknek. A régi TCS-nek voltak pörgős, energikus számaik, meg persze a punk-kultúra is szül(t) érdekességeket.

"még mindig inkább ez mint valami trágya tecnho vagy hiphop vagy rnb"

Mondjuk én is így vagyok a felsoroltak 90%-ával, de a maradék 10%-ot szívesebben hallgatom, mint a 'rockot', mivel számomra meg a rockos műfajok nem adnak elég változatosságot, érzést.

2016. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy feltétlenül bonyolultnak kell lennie egy zenei szerzeménynek ahhoz, hogy jó legyen... Mert példának okáért ott van mondjuk a Beatles, egyik másik számát 3-4 akkordból el lehet játszani gitáron, mindenféle nehézség nélkül, demégis teljesen jó zenekar.

Inkább az a probléma hogy mára nagyon nagy divat lett zenélni, már annyi zenekar van hogy követhetetlen, és így bizony nehéz egyedinek lenni, meg különlegesnek. Muszáj ezért bonyolultabb dalokat írni, mert ott még lehet érdekeset alkotni, de Tankcsapda szinten már nem. Egyszerűen arról már lehúztak minden bőrt.

2016. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

42:


"Mert példának okáért ott van mondjuk a Beatles, egyik másik számát 3-4 akkordból el lehet játszani gitáron, mindenféle nehézség nélkül, demégis teljesen jó zenekar."


A '66 utáni számaikra ez azért már nem hiszem, hogy annyira igaz. Ezt persze írom úgy, hogy szinte sose zenéltem, és majdhogynem nem is értek a gitározáshoz.

2016. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
100%

Szerintem Endre hozzáállása miatt.

Én nagyon szeretem az Ossian-t, miattuk lettem rocker, így természetesen mindig ők maradnak az elsők. Ha nyilvánosan égetnének be koncerten, még az sem tántorítana el a zenekartól szerintem. Endre pedig már nem fiatal, belefáradt a koncertek utáni fényképezkedős/aláírás osztós dologba. Tiszteli a rajongóit, csak ő másképp mutatja ki ezt, a lemezek és számok készítésével. Sokszor volt már alkalmam találkozni vele, ahol nem viselkedett velem valami barátságosan, de ettől függetlenül ugyan úgy tisztelem, mint előtte. Lehet, hogy ezt csak azért tűröm, mert életem legmeghatározóbb együttese (nem túlzás), de pl. a Tankcsapdát a személyiségük miatt nem bírom megszeretni.

2017. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!