Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitárosnak (akusztikus)...

Kezdő gitárosnak (akusztikus) milyen pengetőt érdemes vennie? Illetve hol tudok ilyet venni Miskolcon jó áron?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igazából attól függ mire kell,én is kezdő vagyok de én elektromoson játszok de első alkalommal úgy voltam vele hogy az 1 mm a jó mert az már nem hajlik meg annyira,próbálgatni kell a méreteket hogy melyik kényelmes.De jó lenne azt is tudni milyen húr van rajt mert függ a vastagságtól és anyagtól is
2016. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincs... Mert apukámé a gitár, amin tanulok... És elég régi, ő sem tudja szerintem.
2016. márc. 26. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem elektromoson fém húron a 0.96 milis az ami kényelmes talán még a 10-el kevesebb is jó,ezekkel erősen tudok pengetni és gyorsan mert alig hajlik,egy 0.46 milissel meg nem tudok olyan jól mert nagyon meghajlik és gyengébben,lassabban tudok csak vele pengetni
2016. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem akusztikus gitárom van és a 0.46mmes pengetőt használok "sikálás"hoz az az akkordozáshoz tökéletes szerintem és én a legolcsóbbat vettem interneten szóval nem kell hű de drága pengető:)
2016. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!