Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektroms gitárt...

Milyen elektroms gitárt ajánlotok? Mi a véleményetek a Cort CR-50 és CR-100-ról?

Figyelt kérdés

Két és fél éve gitározom,és szeretném megvenni az első elektromos gitárom.Rockzenét szeretnék játszani.Miket ajánlotok?lletve mi a véleményetek a fenti gitárokról?

Válasoat előre is köszönöm!!



#gitár #Cort #elektromos gitár #cort cr-50 #cort cr-100
2016. ápr. 17. 21:30
 1/3 kojee ***** válasza:
Nekem volt cr100-as szerettem kényelmes hangszer volt, a gyári hangszedői nem a legjobbak, de simán használható. Viszont ha már ennyi ideje használsz gitárt, akkor lehet érdemesebb lenne használtan keresni, és 60eFT környékén már egész jó gitárokat is kapni.
2016. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a les paul gitár nem rockhoz való,manapság ez a forma már nem illik bele,régen igen és az akkoriban uralkodó műfajokhoz,van ugyan szép gitár les paulból amit talán még én is elfogadnék de az nem cort és nem ennyiért
2016. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor milyen gitárt ajánlanátok?

2016. ápr. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!