Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat koncertre?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz egy Rock koncert (Bring me the horizon) és a lányom, hát mondhatni rocker, és nagyon elszeretne menni. Sosem volt még koncerten. Na most az a helyzet, hogy mi 3 órára lakunk Pesttől, és van neki Pesten egy ismerőse, egy srác akivel facebook-on már jó rég óta beszélgetnek és vele lenne. Vélemény?

41/L



2016. ápr. 22. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Sziget fesztiválos fellépésre gondolsz, akkor nem.
2016. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Főleg nem egy számomra teljesen idegen fiúval, akivel még nem találkozott.
2016. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.. nyáron fognak találkozni
2016. ápr. 22. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom nem találkozott még a sráccal. Esetleg ha többen mennének, olyan emberek, akiket én is ismerek, és tudom, hogy megbízhatóak, de így kizárt dolog. Majd ha felnőtt lesz, oda megy és ahova, akikkel akar, de egy 17 éves lány még annyira naiv.
2016. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha addig megismernéd a srácot, Te is és a lányod is. Ez is segíthet. :) Illetve nem mindegy, hogy a fiú egyedül, vagy szülőkkel lakik.

Viszont engem már engedtek/engednek koncertre. Tény, hogy nagyon jó viszonyom van anyummal, és örülök, hogy sikerült megnyerni ennyire a bizalmát, hogy elenged fesztiválozni/koncertezni.

16/L

2016. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, te szereted-e azt a stílust, amilyen koncertre mennének, de szerintem vagy ne nagyon menjen még, vagy menjél te is, hogyha esetleg anyagilag megengedhetitek, és akkor max, ha nem tetszik amit hallasz, bedugod a füledbe a saját fülhallgatódat. Jobbat nem tudok, bocsi, de olyan fiúval, akit még nem ismerek, és még ők se találkoztak, mert esetleg interneten írhat valaki bármilyen szépet magáról, de én így ketten őket nem engedném el, úgy gondolom.
2016. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A koncert miatt én egyáltalán nem aggódnék, nem olyan durvák, ahogy elképzeli azt egy átlag ember. Engem már 14 évesen elengedtek Slipknotra meg Iron Maidenre is, semmi bajom nem lett, a lányodnak sem lesz, főleg hogy már majdnem felnőtt. Sziget kicsit problémásabb, mivel ott egy csomó drogos csicska van, de ha nem túl naiv a lányod, akkor ebből sem lesz probléma.
2016. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy idegennel megy, akkor valszeg elég naiv.
2016. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy elég jó kompromisszum, ha addig te is megismernéd a fiút. A sziget csak augusztusban lesz, szóval előtte mondjuk hívja el a lányod magatokhoz a fiút, valahogy a szállását elintézitek. Ha normális, akkor már csak azon múlik, hogy eléggé megbízol-e a lányodban.
2016. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Végül hogy alakultak a dolgok? Lassan itt a koncert.
2016. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!