Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennétek egyedül Campus...

Mennétek egyedül Campus fesztiválra?

Figyelt kérdés

Barátaim megint lemondták és már elegem van....de közben félek is, hogy egyedül talán nem élvezném annyira a fesztivált. Szerintetek? Ti már voltatok egyedül hasonló rendezvényen? Köszii a válaszokat. :)

18/L



2016. júl. 18. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is egyedül megyek, mondjuk nekem kicsit dolgoznom is kell majd, szerintem így is ugyan olyan jó mintha többen mennénk/mennétek ugyan úgy lehet élvezni :)

17/L

2016. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sándorjános ***** válasza:

Hát nagy leszállás a tudatodba ha egyedül mész. Szerintem délelőttre vigyél magaddal olyasmit, amivel le tudod kötni magad (először nem vittem és nézhettem a semmit egész nap), vagy járj egy kört a városban (pláne ha nem vagy járatos Debrecenben), vagy ismerkedj a sátorlakókkal (este még jól jöhet) + a koncertek szinvonalán semmit nem változtat. Ha szeretel táncikálni, ugrálni stb. ahhoz meg nem mindig kellenek ismerősök, hogy egyfajta flow-ba kerülj ami meg mindig jó érzés. Volt, hogy ismerősökbe botlottam úgy, hogy nem számitottam rá, ami meg tök jó tud lenni.


Én eddig kétszer voltam egymagam, már úgy érzem kinőttem belőle, de sok szerencsét és jó szórakozást ha mégis mész.

2016. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És idén jön valaki? :D
2017. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idén valaki? Úgy néz ki egyedül lennék.
2019. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22/f (előző)
2019. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!