Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem értem a mai zenét, hogy...

Nem értem a mai zenét, hogy miért jobb a Rihanna és a Justin Bieber a Metallicánál meg az Iron Maidennél?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy a youtube-on egy JB videón 1 milliárd megtekintés van de a Metallicán csoda ha eléri valamelyik az 50 milliót.


De ha a tehetség szempontjából nézzük akkor is így van. Pl: A mai sztárok nem tudnak zenét szerezni. Csak a producerekre hagyatkoznak, vagy nem koncerteznek vagy ha igen akkor az 1 óra playback aztán csókolom! A

Metallica magyar idő szerint ma hajnalban nyomott le egy 2,5 órás koncertet, amiben debütált az új albumról az első dal. Érdemes megnézni, hogy az 50+ dobosuk mit csinál a Hardwired c. dalban. De ez senkit nem érdekel. Az izgat mindenkit, hogy egy huszonéves (bocsánat aki szereti), de antitálentum kornyikál minden féle zagyvaságot. Ezt a világon bárki megtudja csinálni aki egy kicsit is tud ènekelni.



2016. aug. 21. 15:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
*Ja, lehet, hogy félreérthető voltam. Az "ők" nem csak a Kings of Leon együttesre vonatkozik, hanem 4 különböző előadót linkeltem.
2016. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%

Ja és mégegy a nézetséggel kapcsolatban.


Akik manapság a gép előtt ülnek nagyobb százalékban 10-14 éves könnyen befolyásolható kislányok, kisfiúk (nem meglepő, hogy ennek a korosztálynak nagyobb része birka, hiszen még gyerekek), ezért van nagyobb nézetsége youtubeon bíbernek, mint a Metallicának.


De ha a világ összes rajongóját vesszük, a Metallicának lazán/simán van annyi, mint bíbernek, csak azok jelentős része idősebb, vagy érettebb. :)


Na három részletben csak sikerült megírnom. :D

2016. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyien válaszoltok! A kérdésemben nem csak a metálra gondolok hanem az ezredforduló előtti zenére. Nem csak a metált szeretem, imádom a Rolling Stonest meg a Queent is de sorolhatnám estig.
2016. aug. 22. 15:39
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Queen az egyik kedvencem egyébként, csak nekem még reggel volt, és kihagytam. Röstellem. :'D

Egyébként lehet, hogy furán hangzik, de én kimondottan érzek egy kis büszkeséget, amikor valami műveletlen divatmajom furán néz rám, vagy nem ismeri az előadót, akiről beszélek. :D

Próbáld te is ebből a nézőpontból nézni. Ne az zavarjon, hogy manapság nem sokan ismerik, hanem azért legyél boldog, hogy te azok közé a kevesek közé tartozol, akik színvonalas zenét hallgatnak. :)

2016. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
74%

@kérdező: te egyrészt öreg vagy (bocs), másrészt fogalmad nincs a könnyűzene működéséről


senki nem mondta, h JB vagy Rihanna jobb lenne, de...

1. más műfaj

2. más célközönség

3. más zenei korszak


ez kb olyan kérdés, hogy "Melyik a finomabb, a mákos guba vagy a libamájpástétom?" és itt nem az ízlésről van szó, hanem arról, hogy:

1. máskor eszed

2. más ízek

3. más árkategória

2016. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
@válaszoló 13F öreg? Attól nem lesz senki öreg, hogy szereti az igényes zenét.
2016. aug. 24. 06:47
 17/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell vele foglalkozni. Inkább örülj hogy te tudod mi a jó zene.
2016. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
93%

Sajnos a divatba nem tudunk beleszólni, ők sem azért hallgatják, mert milyen jól énekel és milyen egyedi stílusa van, hanem azért mert "menő", és van egy producer mögötte aki futószalagon gyártja mindenkinek a zenét, én pl. el nem tudom képzelni, hogy JB, meg Rihanna leül egy délután és dalszöveget ír a gitárjára, lapra, vagy a telefonjába, számítógépébe. A másik pedig, h volt egyszer egy "slágerük" és akkor már minden dalukon százmilliárdos megtekintés van, amíg egy metálos az adott banda MINDEN számát szereti és hallgatja(persze vannak kedvencei).

Ez függ attól is, hogy milyen az adott személy, ha nem érdekli a divat és saját stílusa van(és nem nevelték tucatembernek)akkor valószínűleg nem fog JBre "táncolni".

Én általánosban olyan környezetben voltam ahol mindenki divatzenét hallgatott és még sem lettem divatember. Sajnos egyre kevesebb kortársam hallgat olyan zenéket mint én... Annyira szeretem a műfajt, hogy elkezdtem gitározni.:)

16/F Kedvenc bandáim:Metallica,Avenged Sevenfold, ACDC, Black Sabbath, Guns'n Roses, Linkin Park, Rage Against The Machine, P.O.D., Offspring, blink-182.

2016. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
91%
Ja és sztem rohadt jó lett a Hardwired! :D
2016. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Régen még a zenészeket értékelték a popzenében, pl. Rolling Stones. Sajnos az elmúlt 50 év a tehetségtelen botrányhősöknek kedvezett.
2016. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!