Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem értem a mai zenét, hogy...

Nem értem a mai zenét, hogy miért jobb a Rihanna és a Justin Bieber a Metallicánál meg az Iron Maidennél?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy a youtube-on egy JB videón 1 milliárd megtekintés van de a Metallicán csoda ha eléri valamelyik az 50 milliót.


De ha a tehetség szempontjából nézzük akkor is így van. Pl: A mai sztárok nem tudnak zenét szerezni. Csak a producerekre hagyatkoznak, vagy nem koncerteznek vagy ha igen akkor az 1 óra playback aztán csókolom! A

Metallica magyar idő szerint ma hajnalban nyomott le egy 2,5 órás koncertet, amiben debütált az új albumról az első dal. Érdemes megnézni, hogy az 50+ dobosuk mit csinál a Hardwired c. dalban. De ez senkit nem érdekel. Az izgat mindenkit, hogy egy huszonéves (bocsánat aki szereti), de antitálentum kornyikál minden féle zagyvaságot. Ezt a világon bárki megtudja csinálni aki egy kicsit is tud ènekelni.



2016. aug. 21. 15:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

20# Igaz

19# Új favorit nekem is

2016. aug. 26. 15:27
 22/32 anonim ***** válasza:
19%

Oké,akkor ideje,hogy egy 13 éves lány megírja a véleményét.

Én utálom a tucatelőadókat,mint pld Dzsásztin,vagy Rihanyja.

Az idők változnak,régen az volt a jó,most meg ez.

Én Melanie Martinezt hallgatok. Az ő dalainak van mondanivalója,a hangja csodálatos,én nem mutogatja magát,ráadásul mer önmaga lenni.

A metallicát és társait ne hasonlítgasd Rihannához és társaihoz,mert a műfaj is teljesen más! Ezen ki voltam akadva.tényleg. A metallicát egy mai rockos énekessel,Rihannát pedig egy régi popp énekessel hasonlítgasd! Ez olyan,mintha egy régi és rossz autót egy mai,új és szép hajóval hasonlítanád össze...jármű mind a kettő,de korban és stílusban mások!

2016. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A Rihannafélék nem dolgoznak meg semmiért.
2016. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Rihanna szar- Rolling Stones jó

Így jó lesz utolsó előtti vagy legyenen ezek?

Queen

David Bowie

The Who

U2

2016. szept. 3. 21:52
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#22, akkora marhaságot írtál.


"Ez olyan,mintha egy régi és rossz autót egy mai,új és szép hajóval hasonlítanád össze."


Most ezzel azt mondtad, a Metallica rossz, Rihanna meg jó.

Ez hülyeség, mert nem így van.

2016. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
72%

#25

Teljesen félreértettél

Bevallom,mind a kettőt utálom,a Metallicát is,és Rihannát is. DE. A hasnlatom félreértetted. A rossz alatt nem rosszat értettem,hanem hogy nem működik. És ez van,mert a mai világban az ehez hasonló műfajok nem működnek.

2016. szept. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Miért nem működnek? A Metallica nov. 18 adja ki a dupla lemezét.

Most is marhaságot irtál.

2016. szept. 4. 09:48
 28/32 anonim ***** válasza:
93%
#26, tovább tetézted a hülyeséget.
2016. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%
Mert háttérbe szorul a jóféle zene a mai popsz*roktól.
2016. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse, hogy a komolyzene örökké élni fog.
2016. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!