Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás, és a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás, és a helyes döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Hello én 25 éves srác vagyok aki egy 35 éves 2 gyermekes anyával éltem eggyütt 3 évig, a kapcsolatunk gyorsan kezdődött egyből beleugrodtunk habozás nélkül és pár napra rá őssze is költöztünk azòta eggyütt élünk a gyermekek nem tőlem vannak 2 kislányròl van szó akik apjukként szeretnek nagyon nagyon ,a párommal rendben volt egy ideig minden de úgy éreztem soha nem nyílt meg nekem igazán ,de ezt félretéve boldogok voltunk Eggyütt,terveztük a jövőt hogy közös lakás stb. Ehez kicsit több pénzre volt szükségünk ,ezért ûgy döntötünk hogy kimegyek németbe hogy meglegyen a kezdéshez a pénz , így is lett kimentem ,de régebben gyermek koromban nem volt fényes gyermekkorom és a több kereset láttán elragadott a helyzet és költekezni kezdtem ,persze küldtem haza pénzt a fizetés felét ,közben telt az idő és a honvágy és a hiány a család iránt annyira felőrölt hogy megjobban belemerültem a dolgokba hogy eltereljem a figyelmem , és ahogy telt az idő lassan eltelt 4 hónap mikor szòba került hogy menjek haza , de tudtam hogy sok pénzt elvertem és nem elég a tervünkhöz ,ezert maradtam , a párom nem ellenkezett csak türt és elnyomta magába a dolgokat és hosszù éjszakákon át sírt hogy már nem szeretem es hogy nem ugy vagyok velük mint eddig , de ezt felém nem jelezte , a sok fájdalomtól ,kezdett bekattani és a kolleganője,elhívta párszor magukhoz kikapcsolodni beszélgetni ,ez egy pub,ban történt általában ahova rendszeresen járt egy veke egy korabeli férfi. Akivel közösen beszélgettek mindíg és egy hónapra rá kialakult köztük egy kapcsolat amiben eltudta engedni magát és a fájdalmát ,rendszeressé vált és mire én hazajöttem már nem ugy viszonyult hozzám a párom ,aztán később megis tudtam mindent tőle ,azt mondta beleszeretett ebbe a férfiba , és nem tud parancsolni magának , közben velrm kezdett megromlani a kapcsolat , de azt mondta nem akarja hogy ez legyen visszaakar csinalni mindent hogy olyan legyrn mint régen , ez fél év elteltével sem sikerült , nem találkoztak csak hébe hóba mikor tudtak.aztán sok fájdalom és szenvedés,és igaz fájó beszélgetés után úgy döntött a párom hogy nem olyan köztünk mint régen ,és nem akarja magát tovább gyötörni ,se engem bántani ,és azt mondta legyen vége , nagyon nehezen beszéltük meg ,de mikor közekedett a nap egyre jobban fájt neki és mar nem is akarta ,de azt felelte ha most ezt nrm tesszük meg később megfog utálni amit nem akar ,mert szeret kötődik hozzám és soha senki nem adott és gondoskodott rola és a gyerekekről annyit mint én , és nálam jobb senki nem lessz nekik de nem tud mást tenni , így hát szétmentünk a gyermejejet is felvilágosítottuk , és pár óra hosszas sírós ölelközés után eljöttem , 2 napja történt ez a gyerekek bele vannak betegedve a családja is , és én is , neki is nagyon rossz fáj és hiányzok ,de azt mondta hogy tartja magát a beszéltekhez ,mert kesőbb elfajulna amit nem akar , mindtsm jogy én mindig fogom várni és vágyni rá ,csak egy szavába kerül ,

Ha a másik fél megtudná hogy a búcsú napjáig ugyanugy volt köztünk minden akkor kidobná az exemet , de félek hogy megutálna ezért ,mit tegyek? .

Várjak míg szétmennek ?

És ha nrm mennek szét ?

Én belepusztulok a fájdalomba .folyton sírok 3s ő jár az eszembe a gyerekekkel együtt


2017. febr. 6. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várj rá, majd az idő elfeledteti. Attól, hogy nem vagytok együtt a gyerekekkel még találkozhatsz.

Jó pár hónapig xar lesz, de majd jön egy új szerelem. Kitartás!

2017. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De nem zárkozik el attól hogy vissza alakul .

És azt is mondja hogy soha nem tudna rám haver vagy barátként nézni , mert mindigg több lessz , és hogy én mindig kellek neki .es lehet hogy csak egy nagy pofára esés hiányzik neki

2017. febr. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!