Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Tudnátok olyan...

Kpopperek! Tudnátok olyan koreográfiákat mondani amelyeket, egyedül is ugyanolyan jól el lehet táncolni, mint csapatban?

Figyelt kérdés
Amik szerintetek nem veszítenek a "hatásukból" hogyha egyedül, nem pedig csapatban adják elő őket. Szerintetek a BTS-butterfly-t is meg lehet csinálni egyedül? (Elnézést, ha kissé zavaros amit írtam. Előre is köszönöm a válaszokat:) )

2017. ápr. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A BTS-nek kissé nehezebb koreográfiája van, mint több kpop bandának. Így utólag a Not Today az nagyon nehéznek bizonyul tőlük. SZERINTEM.


Most hirtelen nem jut eszembe, hogy a Butterflynak milyen a koreója, de igazából semmi sem lehetetlen. :)


Mi az osztállyal farsangon a Blackpinktől a Boombayaht táncoltuk el. Igaz, mi csapatban. De többször gyakoroltam egyedül, és sikerült is.

Az összhang remek volt az előadásunknál, pedig nem vagyok jó táncos, de ez még nekem is sikerült.;)


Meg ajánlom Blackpinktől a Playing with Fire-t. Az sem nehèz.:)

2017. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Ezeket a táncokat én is nagyon szeretem. Viszont, hogy pontosítsak a kérdésen, úgy értem, hogy ha pl. el akarnám táncolni a Butterfly-t egyedül,az nem rontana az összképen hogy egyedül vagyok? Vagy ha igen, akkor tudnátok-e olyan koreót ajánlani ami akkor is jó ha egyedül táncolom?

2017. ápr. 7. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mennyi benne az olyan rész, amit közösen csinálnak. Mert lehet, hogy vannak benne részek, amiket egyedül nem fogsz tudni megcsinálni, szóval nem igazán tudom. Van olyan koreó, amit meglehet biztos.

Annyit tehetsz esetleg, amit közösen csinálnak részeket az helyett kitalálsz egy saját lépést.

2017. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boy meets evil, ami hatásos egyedül. De az nagyon.
2017. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A go go go számukat szerintem simán lehet egyedül is
2018. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!