Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallica, Guns N’...

Metallica, Guns N’ Roses, vagy Nirvana?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem annyira összehasonlíthatóak, de ti melyiket szeretitek a legjobban és legkevésbé és miért?

2017. máj. 18. 21:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem Nirvana :) józanul is teljesen el tudok kábulni a zenéjüktől, a pár nagy slágeren kívül bármelyik számukba, egyetlen taktusból fel lehet ismerni, hogy ez valami különlegesen hátborzongató dolog ... de persze izlés dolga...


én a Metallicával és a Gunssal vagyok úgy, hogy a nagyobb slágereik megvannak, és szívesen is hallgatom őket, de egy-egy album végighallgatása már nem tartja fenn az érdeklődésem. de ettől még nagyon szeretem és tisztelem őket, amit a zenéért tettek

2017. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
23%
A Metallica túlértékelt? Hmmm... Azt elismerem, hogy a Black Albummal berobbantak a köztudatba, valamint hogy a Load, ReLoad és Anger albumok meglehetősen eltérőek a korábbi munkásságuktól, de komolyan srácok, halgassátok végig a Justice albumot... a GnR vagy a Nirvana zenéi meg se közelítik azt a szintet amit Hetfield-ék leraktak az asztalra... Egyébként a Guns-zal nincs bajom, csupán repetitívnek tartom, viszont a Nirvanától a híresebb számokon kívül nem tudnék meghallgatni egyet sem, egyszerűen hányok ettől az egész alteros grunge bullshit-től, ami ráadásul sokkal inkább túlértékelt, elég csak megnézni hány tinilány nyáladzik érte.
2017. szept. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

IRON MAIDEN! :-)


Ezek közül a Metallica de a Nirvanàt is szeretem.

2017. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sem (bár mondjuk mind a hármat szerettem régebben, csak már stílust váltottam).
2017. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Maiden és Slayer. :)
2017. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Metallica

De ezeknél jobb az Iron Maiden :D

2018. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
METALLICA
2018. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom jó (plusz a Slayer-Maiden trió is), de valljuk be: nem a legértékesebbek a rockzenén belül.
2018. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
0%
NIRVANA ❤ imádom Kurt hangját K**va dogos!!
2018. márc. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
82%
Csak a Metallica!!!
2018. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!