Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallica, Guns N’...

Metallica, Guns N’ Roses, vagy Nirvana?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem annyira összehasonlíthatóak, de ti melyiket szeretitek a legjobban és legkevésbé és miért?

2017. máj. 18. 21:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Metallica - Fekete Albumig nagyon jók voltak, ami az után jött, értékelhetetlen (az utolsó két albumukat pl. meg sem hallgattam, hiába tértek vissza a thrash műfajához).


Guns - egyik kedvenc zenekarom.


Nirvana - sosem tudtam rájönni, miért vannak felkapva/miért szeretik őket. Nem mondom rájuk, hogy szahar vagy hasonlók, mert nem szoktam együttest büntetlenül azzal a jelzővel illetni, de most őszintén: a Smells Like Teen Spirit-en kívül volt valami más számuk? Mármint amivel berobbantak a köztudatba? Szerintem csak a SLTS miatt szereti mindenki őket. Túl vannak értékelve az én véleményem szerint.

2019. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Waff ***** válasza:
100%

Utolsó: szeruntem is túlértékelt a Nurvana. De "amúgy nem rossz zenét nyomtak..csak persze nem olyan kidolgozottak a nótáik mint egy Gunsnak vagy Metallicának. Cobain mint gitáros csapni való volt viszont előadónak remek, showt csinált a színpadon és rohadt jó, melankolikus volt a hangja és a kisugárzása, ami akkor bejött és kellet az ifjúságnak.

Volt még egy-két daluk ami említhető..pl: Lithium, Sliver, na meg a Man who sold the world feldolgozás...de igen, a Smells like teen spiriten kívül nem igazán volt ütős slágerük.

2019. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Metallica - régi albumok jók. Guns'n'Roses - faxa (az összes albumuk). Nirvana - sosem jöttem rá, miért tartják jónak őket.
2019. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!