Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Erősítő nélkül nincs értelme...

Erősítő nélkül nincs értelme lefogni a húrokat?

Figyelt kérdés

Mármint gitár van, erősítő nincs, ha meg lefogom, akkor elkussol a pi***ba.

Szóval ehhez erősítő is kéne vagy mi?



2017. máj. 20. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Heh? Ha rosszul hallasz, akkor lehet, hogy nem neked találták ki a zenélést.
2017. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz válaszolni, akkor ezt az oldalt nem neked találták ki. ment a piros kéz :)
2017. máj. 20. 20:41
 3/14 A kérdező kommentje:

ja, és elektromos gitárom van :)

Értelmes válaszokat felpontozom :D

2017. máj. 20. 20:43
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire buta vagy, akkor ezt a hangszert nem neked találták ki.
2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen elektromos gitárt erősítővel kell megszólaltatni, anélkül, amint hallottad nincs sok értelme.
2017. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Csabi, ment a zöld kéz :), a többinek sajnos piros :(, majd ha tudtok válaszolni, nem csak szidni, akkor mehet a zöld kéz is :)
2017. máj. 20. 21:28
 7/14 Mojjo ***** válasza:
Igazából én úgy érzem, hogy bizonyos dolgokat van értelme elektromos gitáron, erősítő nélkül is elkezdeni gyakorolni. Pl akkordok lefogása, akkordsika. Valami halk hangja az erősítő nélkül megszólaltatott elektromos gitárnak is van, és ez pont elég ahhoz, hogy az akkordsikát legalább a gitáros ott a gitár felett hallja. Ha valaki kezdő, ezt amúgy is meg kell tanulnia. Ha youtube lecke kell, akkor a basic guitar chords, meg strumming patterns címszavakat érdemes a keresőbe beírni.
2017. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem, amúgy hangos még erősítő nélkül is, csak persze nem olyan a hangja, eddig hangoltam már be drop b-re drop d-re.

így önmagába is sokat tanulok vele :)

2017. máj. 20. 23:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz amúgy :)
2017. máj. 20. 23:28
 10/14 Mojjo ***** válasza:
@8: jaja, mást is lehet tanulni akkordsikán kívül, csak azért említettem azt, mert az egy olyan dolog, ami úgy egész korrektül halható is lehet akár. Teszem azt, shreddigelni pl. ugyan lehet, csak ott tényleg nem fogod hallani, hogy mit is csinálsz.
2017. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!