Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Veletek van, hogy egy előadót...

Veletek van, hogy egy előadót különösebben nem hallgattok, mégis van egy vagy két száma amit imádtok tőle?

Figyelt kérdés
nekem a RHCP Dark Necessities c. száma ilyen, különösebben nem tetszik a zenéjük de ezt a számokat bármikor meghallgatom..

2017. okt. 9. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
*számukat
2017. okt. 9. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, én is így vagyok a Behemoth - Blow Your Trumpets Gabriel és a O Father O Satan O Sun c. számaival.
2017. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eminem és még néhány más hiphop előadó. Fejenként 1-2 számot hallgatok tőlük, a többi nem tudott megfogni.
2017. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok enekessel vagyok igy. Olyan nincs is h minden dalat szeretem valakinek. Meg a kedvencemnek se.
2017. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rengeteg ilyen van, rocker vagyok, de mástól is meghallgatok 1-2 számot. Itt egy példa: Punnany Massif: Élvezd
2017. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wellhello.

Meg az One Direction.

Meg a Ricky Martin.

Az 1. volt kedvenc bandám, de mai napig meghallgatom a zenéjüket, de nem dob fel különösen.

A One Direction meg régebben volt kedvenc, őket már nem hallgatom, max 1-2 zene tetszik különösebben tőlük.

Rickyt se hallgatok, anyu meg a húgom szereti, én nem annyira, de a zenéje jóféle.

És kihagytam Marcusékat, meg Szabyesetet, ők is azok, akiknek csak 1-2 számát szeretem, mondjuk az Marcus and Martinus igen jó zenéket csinál, csak keveset ismerek tőlük.

2017. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!