Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt Lil Peep rajongók?

Vannak itt Lil Peep rajongók?

Figyelt kérdés
Ha igen,ki mióta ismeri,és mi a kedvenc száma tőle?

#zene #rap #emorapp #undergroundrapp
2017. dec. 15. 16:36
1 2
 11/13 Dömötör Ádám válasza:
Sajnos halálakor ismertem meg. Starityn olvastam híreket, láttam ,,21 éves korában elhunyt Lil Peep", gondoltam meghallgatok egy számot tőle. Hát betettem a Problems-t, bejött, aztán pedig a Benz Truck-ot, aztán egyre több számot hallgattam meg. Most már szinte csak őt hallgatom minden nap. Az összes számát szeretem, de, ha kell választani, 1. Falling 4 Me, 2. Spotlight, 3. Save That Shit, 4. U Said, 5. Awful Things, 6. White Wine, 7. Gym Class, 8. Problems, 9. the way i see things, 10. 4 Gold Chains. A sok agyatlan ember nem tudja miről énekel, csak azt mondják, hogy agyon tetovált drogos és nevetnek, de talán Justin Bieber meg a többiek talán mondanak valami nem Happyt?! Gus lehet fizikailag nem élsz, de lelkileg a szívünkben élsz örökre! R.I.P. Gustav Elijah Åhr
2018. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én igazából 2016-ban ismertem meg mikor a haverom hallgatta és megmutatta őt fb-n. Meghalgattam és nem érdekelt. Most hogy meghalt azóta se hallgatom csak ritkán
2019. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
És amúgy aki lil peep fan, és fikázzák Justin Biebert annak üzenem hogy lil peep fanja volt justinnak
2019. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!