Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a Dj dolog csak egy nagy kamu?

Ez a Dj dolog csak egy nagy kamu?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy néha azt látom élőben is, hogy semmit nem csinálnak, pár méterre voltam egy koncerten is a keverőpulttól, és alig érnek hozzá, de mások is, néha ritkán 1 pillanatra tekergeti egy kicsit, de úgy isten igazából mintha semmit sem csinálna azon kívül , hogy ugrál és a tömeget unszolja.


A zene meg gyakorlatilag mintha már előre kész lenne az a 2 órás mix, amit betesznek és váltogatni sem kell csak szól az egész egybe, amit mintha nem is az a Dj csinált volna csak valaki összedobta egy programba.


2018. júl. 26. 07:18
 1/2 anonim válasza:
2018. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze hogy kamu! otthon összedob egy két anyagot, aztán a didzsiben meg lejátssza! nekem is volt zeneszerkesztőm, nem nagy dolog!
2018. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!