Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ócsárolják a TOKIO HOTELT?

Miért ócsárolják a TOKIO HOTELT?

Figyelt kérdés
skacok, hagy mondjak annyit, hogy én egy jó ideje próbálok a bandámnak, aki rock zenét játszik összehozni vmi kis apro hirnevet, és baromi nehéz. ezek a srácok elértek már vmit, függetlenül attól hogy honnan indultak, és ez előtt megemelem a kalapom. most hogy hogy néznek ki?! nézzetek tv-t, van annyi ilyen, csak éppen erre vannak egyesek rákattanva. Az én szemszögöm a zeneiség, és sztem függetlenül a pálcika emo emberkétől aki nyálas hangon énekel, maga a zene szerintem jó, csak fujj tokio hotel, mert mindenki fujolja, koncertjükre nem mennék ki, nem is hallgatom őket, nem is nagyon ismerem, de szerintem ZENEILEG annyira nem fos, mint amennyire be van állítva. LÉGYSZI REAGÁLJATOK, HOGY CSAK NEKEM VOLNA ILYEN ELTORZULT (NORMÁLIS) A GONDOLKODÁSOM?
2010. jún. 19. 23:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ööö, én sem tudom. De szerintem azért, mert EGY KALAP SZAR. =)
2010. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mert egy öööööö NAGY DARAB XAARR
2010. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

mert divat utálni az emósokat.


Mondjuk nekem sem tetszik a Tokio Hotel zenéje, sem az emó szubkultúra, de van rá egy egyszerű módszerem: nem foglalkozom vele.

2010. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak azok ócsárolják, akiknek nem tetszik. Minden együttest ócsárol valaki, mert nincs olyan, ami mindenkinek tetszik.
2010. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Régebben énis utáltam őket és most sem szeretem de nem érdekel az egész és meg van oldva :) mindenki azt hallgat amit akar.
2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát pl szerinted csinál egy magára valamit adó együttes olyat, hogy a többtízezres koncertjegyek ellenére tátognak playbackre?

Mert ők ezt csinálták Budapesten.:)

2010. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem röhejes,hogy fityf@sz gyerekek énekelnek az élet nagy dolgairól 14 évesen.Rengeteg tapasztalatuk lehet..Amúgy nem kell szidni a TH-t,az énekesük elég jó nő.:)
2010. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de maga az ember az ilyen? magambol kiindulva, ha valami nem tetszik akkor rámondom hogy szar, de nem lovagolok, meg nyáladzok ezen. a napiszar rendszeres látogatoja vagyok, ott is van annyi tetűláda ember, mégsem nyilvánulok meg. felkapták azt az sp-t éder krisztiánt, aki sztem bármennyire is nem emó, egy elég buta kis emberke. jó rajtuk röhögni, de valahol, ha nem tetszik, nem érdekel, nem megyek koncertre, leszarom, nem foglalkozok vele. de vannak akik meg igen. szerintetek ez az irigység miatt van? mert valahol sztem onnan eredhet...
2010. jún. 19. 23:46
 9/22 A kérdező kommentje:
de ha vágod hogy miről énekelnek, csak ismered, és valahol érdekel a dolog. őszintén én nem ismerem, de kíváncsi vagyok ki mit gondol.. A PLAYBACKRŐL CSAK ANNYIT, HOGY SZTEM ISMERITEK A ZZTOP-OT, AHOL 2 GITÁROS VAN, ABBOL AZ EGYIK BASSZEROS. ŐK IS HASZNÁLTAK, VAGY HASZNÁLNAK, FENE TUDJA PLAYBACKET, ILLETVE LOOPOT AMI MÉG A JOBBIK ESET. A P I CSA NEM FOGLALKOZIK/ZOTT VELE, MERT Q JÓ ZENÉJÜK VAN/VOLT. PERSZE EZ MEGVÁLTOZOTT MÁRA, DE SZTEM VALAHOL MÉG ÉL A DOLOG, HOGY NEM FOGLALKOZNAK VELE.. + ott a disco, a kőkemény lemezlovasok, akik kb winamp meg media playerrel tolják, és azokra is elmennek az emberek, és jokat lehet rájuk bulizni
2010. jún. 19. 23:50
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Tokio Hotel? No thanx!
2010. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!