Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magán gitártanárnál tanulás?

Magán gitártanárnál tanulás?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni gitározni,de egyedül nem nagyon megy,hiába vannak telefonos programaim is meg minden, már megint elakadtam,ezért szeretnék gitár tanához járni,de nem teljesen tudom h ez hogy működik. Lehetőleg majd a nyári szünetben szeretnék,mert suli közben nem nagyon lenne rá időm. Szóval egyáltalán lehet nyáron járni? És legfőképpen azért szeretnék külön tanárnál,mert zeneiskolában kéne kottát tanulni meg mindent amit nem akarok. Szóval gondolom külön tanárnál tanulhatnék kottatudás nélkül,nem? És azért is lenne még jó mert viszonylag már idős vagyok elkezedeni gitározni (bár ez egyáltalán nem tart vissza) szóval a korom miatt sem szeretnék zeneiskolában tanulni.

Annak is nagyon örülnék,ha esetleg valaki letudná írni hogy kb hogy megy egy ilyen magántanárnál tanulás, milyen tapasztalatai vannak stb. Pl. Gondolom vennem kéne tokot is meg mindent és elmenni a tanárhoz,ott pedig x órán át.. akkordokat tanít? Vagy zenéket? Olyat taníthatna amit én szeretnék tanulni,vagy kivan előre jelölve? Meg kb hány óráig tart egy ilyen és egyáltalán mit tanulnánk úgy nagyvonalakban? Gondolom először a leggyakoribb akkordokat,utána meg zenéket azokkal? Meg ezzel igazából akkor nem lenne ilyen "konkrét cél" mint egy zenesuliban h elő kéne adnom zenéket meg jegyeket sem kapok gondolom.



2018. nov. 17. 19:57
 1/2 Mojjo ***** válasza:
Gitártanárja válogatja. Ahány gitártanár, annyi megközelítés. A nyári szünet természetesen nem akadály. Nézz ki a neten pár szimpatikus gitártanárt, és írj nekik, kérdezd meg tőlük közvetlenül, amiket szeretnél, fognak válaszolni, hisz ebből élnek.
2018. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen magán tanárnál nem kapsz jegyeket. Először pengetéseket gyakoroltok utána jöhetnek a hangnemek akkordok, könnyebb zenék.. Az hogy meddig tart egy óra az attól függ milyen rendszerességgel jársz el( nekem 1 héten 1 óra) És magántanárnál te választod ki hogy mit szeretnél de az elején természetesen nem fogod tudni mi lenne jó neked. Ahogy fejlődsz úgy lesz több választási lehetőséged☺ És hát nagyon konkrét cél nincs az is csak tőled függ, hogy mit szeretnél vele elérni=)

Szerintem sokkal jobb mint a zeneiskola. A (kottaolvasást majd megtanítja):)

2018. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!