Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem borzasztó...

Csak szerintem borzasztó kínos az AWS nevű zenekar viszlát nyár című száma?

Figyelt kérdés
Ami nagyon taszító számomra abban a számban az az hogy totálisan hitvány az előadás az énekes részéről, megpróbálja előadni hogy ő a kőkemény rocker gyerek, azt közben meg az én kicsi pónimat nézni délután(na jó túloztam, de értitek mire gondolok), a hangszerek egész jól szolnak, de szerintem a dallam sem valami nagy szám, max a hallgatható kategória, arról nem is beszélve hogy ez metál számként van számon tartva, na ha ez metál, akkor én vagyok hitler unokája, hallotátok már pl: a slipknot psychosocial című számát vagy akár a metallica-tól a wherever i may roam-ot, na azok metal számok, ez max ilyen gumicukor rock zene tinilányoknak főleg, na jó elismerme az utolsó fél perce a számnak az elég kemény de attól eltekintve nem az, és nem az a bajom hogy nem kemény, nincs bajom a lágy rock zenével, csak akkor legalább ne játzsaná az énekes a kökemény rocker gyereket, na ennyit akartam, ez csak az én véleményem nem kell velem egyet érteni, lehet hogy ez egy nagyon jó szám csak én vagyok hülye

2019. máj. 5. 00:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

És még ebbe is belekötnék:


"gumicukor rock zene tinilányoknak"


Amennyiben a lányok azért hallgatnak egy előadót, mert az illető jól néz ki, akkor egyetértek. Viszont minden más esetben hagyjuk már ezt a lekezelő baromságot, hogy a lányok nem nem dönthetik el, mi a rock/metál zene, és amit nagy számban lányok hallgatnak, az rossz, mert Józsit kinézik, ha ő is ezt hallgatja.

2019. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a véleményed a válaszokról?
2019. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Jaaaaaaaa válasza:
#2 "amikor valakinek 14 centis a farka, nem 15 centivel állok neki kiröhögni, hanem legalább 22-vél" nekem nagyon tetszett ez a hasonlat.
2019. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Ne szóld le azt, ami nem tetszik, mert megbánthatod azokat, akik viszont szeretik. El lehet mondani, hogy bocs, ez nekem nem jön be, nem tetszik, de az már bunkóság (szerintem), hogy taszítónak, hitványnak mondod. Neked ez nem tetszik, nagy cucc, lépj túl rajta, éld az életed, és hallgasd azt, ami neked tetszik.

Nagyon sok zene nekem is tetszik, a legszívesebben kitörölném őket az egész világból, de nem mondom, hogy sz*r, undorító, visszataszító, stb. Mert valaki azt szereti, és valaki ugyanezt gondolja arról a zenéről, amit viszont én szeretek.

Ezért vagyunk egyéniségek, mert más az ízlésünk, mást szeretünk, és mást utálunk.

2019. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, de egy olyan ember, mint a kérdező azt fogja gondolni, hogy AWS-rajongó vagy. El se tudja képzelni, hogy más értsen egyet vele.
2019. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
más se*
2019. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes vagy. Majd felnősz
2019. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért kínos, mert nem elég kemény (bár ez is tény, de ez elsősorban stílusbeli és nem minőségbeli kérdés), hanem az ötlettelen dallamok és az énekelni nem tudó gyenge énekes miatt.
2019. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!