Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én gyűlölöm ennyire a...

Csak én gyűlölöm ennyire a mai (mainstream) pop zenét?

Figyelt kérdés

Igaz, rockzenén nöttem fel, elektromos gitározok is, de akkor sem tudom felfogni miért olyan jó egy Ariana Grande vagy pl egy Drake dal. Elég egyszer meghallanom a rádióban őket s tönkreteszik az idegrendszerem. A másik dolog hogy alig tudom megkülömböztetni őket egymástól, annyira egy sémára épülnek. A 0 tartalomról nem is beszélek.Tisztelet a , ,,kivételeknek" mint pl Adele. És ezeknek van 1milliárdos megtekintésük?? Oda jutottam hogy szívesebben elviselem a manele-t,(Erdélyi vagyok) legalább java részükben fellelhetőek az élő hangszerek.

Persze tudom, mindenkinek más az ízlése, sokan szidnak hogy mindenbe belekötök, de szerintem tragikus hogy a média ennyire szenny lett.Ha az osztályba hangszórón berak valaki valamit már menekülök mert félek agyvérzést kapok:)))

Kíváncsi vagyok, érez e valaki hasonlóan? 17/f



2019. máj. 18. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Én egy ideje már csak orosz zenéket hallgatok.


Mondjuk ezt a grandét az icarliban meg a másik műsorban sem bírtam :D

2019. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Hasonlóan érzek te$a. Gyomorideget kapok az ilyen zenéktől és sérti a fülem.

Egyszer is haverokkal lógtunk,azt az egyik benyomott valami fost,na mondom cső cső léptem. :))

Büszke vagyok,hogy metal fanatikus lettem

2019. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te vagy az egyetlen rocker aki nem szereti a popzenét az egész világon.
2019. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Én is ugyanúgy agyhalált kapok ha rádió megy vagy valaki zenét rak be. Nekem a társaságomban mindenki pop-ot hallgat, úgyhogy eléggé meg vagyok lőve velük. Az a szomorú, hogy ezt fogadják el általános zenének, amit mindenki úgyis szeret és szívesen hallgat, még akkor is ha a minősége a nulla alatt van. Persze, az már eszükbe sem jut, hogy lehet vannak olyan emberek, akik nem csak a mainstream szarokat hallgatnák nonstop minden rohadt csatornából. Na mindegy, a lényeg, hogy vannak olyanok akik szintén a falra másznak ezektől és képtelenek 15 percnél tovább bírni.

16/L

2019. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek egyszerűen különbözőek. Nem kell érteni, hogy miért. Csak fogadd el! Ennyi! 🙂
2019. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én elfogadom hogy külömbözőek vagyunk, viszont a média generációkat nevel ki s nagyban meghatározza a fiatalokat. Ami értékes meg sem próbálják érvényesíteni,sőt épp ellenkezőleg.
2019. máj. 19. 14:40
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

16-17 éves hűdenagy rockerként még nem jutottatok el odáig, hogy felismerjétek: egy zene színvonalát nem a kora és nem is a műfaja hátorozza meg.

De aggodalomra semmi ok, majd nektek is benő a fejetek lágya, higgyétek el, ennyi idősen én is ugyanígy vélekedtem, hogy "fúúj pop zene, de sz***r", a "pop" szót kábé szitokszóként használtam, az "ez de popos" nála. a nemtetszés kinyilvánításának számított. Ugyanígy voltam a "mai" zenékkel. Akkori fejemmel mind egyformán f*s volt számomra, mert nem voltam tájékozott. Most, 21 évesen már kínosan nevetve nézek vissza magamra, hogy hogyan lehettem ilyen beszűkült hülye. De aztán nap mint nap rájövök, hogy rengeteg 16-17 éves ilyen, ez normális. Azóta felfedeztém más műfajokat, és felfedeztem a jelenkor színvonalas előadóiból is jópárat. Mostmár nem gondolom, hogy csak a rock a jó, a pop meg nem, mert ez nem így van. Azt sem gondolom, hogy csak a régi a jó, a mai meg nem, mert ez sem így van. Régen is ugyanannyi szenny volt, ugyanannyi nyálas giccs volt, csak senkinek nem bolt gyomra megőrizni őket az utókornak. Kihullottak, 5 perces slágerek voltak. Ugyanez történik minden évtizedben, megmarad, aminek meg kell. Eltűnik a süllyesztőben, aminek el kell.


UI.: Aki azt hiszi, a rock és a metal ellentettje a mainstreamnek, rosszul hiszi.

2019. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
(elnézést a hibákért, telefonról írok)
2019. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Drága #7/8, senki nem mondott olyat, hogy az összes mai pop szar, annak pedig a rock az ellentettje ami szent. Kedves kérdezőnk azokra a zenékre nyilvánította ki nemtetszését, amiket nonstop nyomatnak különböző csatornákon, ezek mellett bármilyen okból kifolyólag szarok. A rockot egy példának hozta fel, hogy hiába van abból is jobb meg rosszabb, még a rosszabbat is szívesebben elhallgatja, mint amit pl a rádióban kéne hallgatnia.

A pop pedig egy igen változatos műfaj, amit kb kategorizálni sem lehet, mert bármit bele tudsz rakni amit szíved úgy óhajt. És az, hogy te 16-17 évesen szűkebb látókörű voltál, nem azt jelenti, hogy nem volt valamilyen szinten igazad akkor, mert okkal vélekedtél úgy ahogy, és azt sem, hogy minden 16-17 éves olyan mint te voltál.

16/L és #fogalmam sincs hányadik voltam

2019. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Édes 9-es. Nem előlegeztem meg a kérdezőnek, hogy ő biztos nem a tipik 16 éves lázadó rocker, mert első látásra annak tűnik, plusz, ha jól emlékszem az egyik válaszoló, a "metál fanatikus" is. Ha ő nem ilyen, akkor majd szépen elmondja. Én meg azt válaszolom, hogy király.


"nem jelenti azt, hogy minden 16-17 éves olyan mint te voltál"


Bármi is volt a mondat eleje, teljesen mindegy, tényleg nem jelenti azt, ugyanis amit mondtam, saját következtetés volt, saját tapasztalatok alapján (azaz a 16-17 éves nagy lázadók alapján, akikkel találkoztam, kapcsolatba kerültem, akikről hallottam, satöbbi), nem magamból kiindulás, nem találgatás vagy elképzelés (mert látom, valahogy így értelmezted) mint mondtam, később jöttem rá, hogy ez a hozzáállás nem csak rám volt jellemző, hanem igen gyakori ebben a korban. Ha rád nem vonatkozik, örülj neki, és ne vedd magadra.

2019. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!