Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a zenei stílusom?

Milyen a zenei stílusom?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam már ezen, de nem tudom eldönteni. Kedvenc előadóim: Tankcsapda, linkin park, 5 seconds of summer, eminem, rag'n'bone man, imagine dragons, sia, stb.

2019. jún. 6. 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
+Szeretem még a Queent is, Depeche mode-ot.
2019. jún. 6. 09:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyanod. Nekem sincs. Ami tetszik, az tetszik, kész. Nem tudom miért kell beskatulyázni valakit egy kategóriába.

Én is hallgatok Kárpátiát, komolyzenét, countryt meg az aktuális menő számokat is.

2019. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En is igy vagyok vele :D minden ami tetszik az johet :D legyen rock. pop, r&b, country, jazz, stb stb stb... :D
2019. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki Imagine Dragonst hallgat annak csak jó lehet a zenei stílusa szerintem. Bár ez egyénenként változik, szerintem nincs egy megadott zenei stílus amitől jónak számítasz. Valakinek biztos nem fog tetszeni, hogy te mit hallgatsz, de ezen felesleges gondolkodnod. Hallgasd azt amit szeretnél, és ne hallgass valamit csak azért hogy mások szerint jó legyen a zenei stílusod.
2019. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!