Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 24 évesen már túl késő elkezde...

24 évesen már túl késő elkezdeni gitározni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy már késő, de azért neki szeretnék futni. Nem szeretnék tanárhoz járni, sajnos nem engedhetem meg magamnak jelenleg, online esetleg található valamilyen hasznos tutorial kezdőknek?

2019. jún. 9. 12:42
 1/6 Mojjo ***** válasza:
Bőven nem késő és millió oktatóvideó van netszerte.
2019. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő. Neten rengeteg hasznos oktatóvideó van.
2019. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a hegedűnél van az hogy csak fiatalon van értelme elkezdeni, mert úgy fejlődik a kar. Gitárná meg akar profibb szintig is eljuthatsz kellő odaadással
2019. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul interneten rengeteg oktató videó van, főleg ha beszélsz angolul. Én is netről "tanultam meg" gitározni, és én nagyrészt songsterren kiválasztottam egy nekem tetszo tabot, és az megtanultam. Csak keveset skáláztam, ujjgyakorlatoztam stb
2019. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így negyed egykor elég késő, de reggel nyolckor elkezdheted...
2019. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 31 vagyok, és a héten megyek az első órámra:)) egyébként én elég sok online oktató anyagot találtam magyarul is, bár sokan mondják hogy az angolul elérhetőek jobbak, csak nézelődni kell. Szerintem egyátalán nem késő ezt megtanulni, bár az elején gondolom kicsit nehezebb lesz majd, míg az ember elér egy alap- valamire már használható szintet. Sok sikert:)
2019. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!