Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót?

Milyen gitárkombót?

Figyelt kérdés
Milyen gitárkombo lenne a nekem való? Panelban lakom ezért a csöves és a nagy teljesítmény kizárva. Leginkább punk, punkrock, hardrock, heavymetár stílusban játszom. Ezért gondoltam a modellezős kombóra abból is egy korlátozható teljesítményű hibridre. Mivel nem szeretnek 100 ezernél semmi képpen sem többet költeni igy marad a "gyengébb" kategória. És feltéve hogy a közeljövőben nem valószínű hovy lesz zenekaron igy az sem lenyeg. Melyik az ami nem fölösleges otthonra, melyik az amelyiknél már megvan az a szint amit ettől az ártól el leeht várni otthonra. Meg melyiknek van már meg hangzásilag az a szintje aminé már fölösleges otthonra gyakorolni komolyabbat venni mert nincs akkora különbség Amiket néztem azok a Marshall: Origin 5, dsl1c, code 25, valveststr széria tagjai, Vox: vt20, ac15, Fender: Mustang gt40, kb ezek. Amint lessz lehetőségem eljutni egy valamire való hangszervoltba szeretném őket kipróbálni, és amint lesz annyi pénzen akkornmegrendelem neten de előtte szeretnék informálni hogy mit nézegessek, mivel neten nem mindig ugyan olyanok a tezstek más mikrofon gitár stb... Aki értelmesen válaszol annak hálásan köszönöm!!!

2019. máj. 23. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon egy normálisabb számítógép hangszóród vagy fülesed akkor otthoni gyakorlásra + felvételre sokkal alkalmasabb lenne neked egy erre kitalált külső hangkártya!
2019. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a agond ezzel, hogy egy laptopom van otthon ami nem hinném higy elvinné rendesen mondjuk az Amplitube 4-et. Meg azért is szeretnék inkább fizokai kombót, mert sokszor van hogy akár egy honapra is elmegyek és akkor az elég macerás, meg ha lenne egy zenekarom akkor is sokkal jobb egy rendes kombó maximum mikrofonozva mont egy program. De ez csak az én véleményem.
2019. máj. 24. 16:45
 3/3 Sanyabetty válasza:
Fender mustang 1 20w vagy Line6 15w.
2020. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!