Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Disturbed koncertre gáz lenne...

Disturbed koncertre gáz lenne más pólóba menni? (Lamb of god)

Figyelt kérdés

Igazából ajándék volt a jegy,másképp nem mennék,mert annyira nem tartozik a kedvenceim közé és most erre az egy alkalomra egy olyan pólót hát nem szívesen vennék :D

Nem tudom mennyire néznének hülyének Log-os pólóban,ez életem első koncertje.


2019. jún. 19. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is.
2019. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha nagyon aggaszt, vegyél sima feketét.
2019. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Senkit nem fog érdekelni, hogy ki milyen pólóban van. Eddig minden általam tapasztalt koncerten láttam egy csomó embert, aki az aktuális fellépőtől eltérő előadót hirdető ruhadarabo(ka)t viselt.

Ezt már inkább csak poénként teszem hozzá: egyszer egy ilyesmi kérdésnél valaki azzal ijesztgette a kérdezőt, hogy meg lesz agyalva, úgyhogy direkt megpróbáltam minél több különböző pólót megjegyezni a közönségből, és összeírtam őket :D https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__8680242-gaz..

2019. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!