Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet belőlem még K-pop énekes?

Lehet belőlem még K-pop énekes?

Figyelt kérdés
Nemsokára tervezünk elmenni Koreába és az az álmom hogy K-pop idol legyek. Szerintetek lehetséges ez? Nagyon szeretek énekelni, tudok táncolni, rendszeresen jártam ének- és tánctanfolyamokra és a koreai nyelvet is már 6 hónapja tanulom. Szerintetek meg lehet valósítani ezt? 16/L

2019. júl. 6. 22:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Az előttem lévők leírtak mindent. Jót is rosszat is. A te feladatod eldönteni, hogy mennyire akarod ezt.Csak egy fellángolás vagy elhivatottnak érzed magad?

De ide írom neked ami nekem is sokszor erőt ad: Ha nem rémülsz meg az álmaidtól, nem elég nagyok :D

2019. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
2019. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 jdfGabrella ***** válasza:
Nem, mert magyar vagy.
2019. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hű, amúgy én is lennék kpop idol, mert baromi pózer tudok lenni, és szeretek szerepelni. :'D Viszont ezeknek az embereknek nem annyira jó ám az életük, azt tudni kell.


A legnagyobb probléma nem az ének- és tánctudásoddal lenne, hanem azzal, hogy magyar vagy (hacsak nem épp ázsiai származású vagy, akkor nem szóltam:D). Még kínai, thai, japán emberek közül is csak olyanokat szoktak beválogatni kpop bandába, akik jól tudják hozni a koreai szépségideált, és nem néznek ki túlságosan "külföldinek". Alexandra sem működött a Raniában, már eleve úgy indítottak vele, hogy benne sincs az MV-ben (wtf), mert egyszerűen nem illett oda. Pedig Alex királyul rappel, csinos és szimpatikus, de túlságosan kilóg a sorból. A kpopnak megvan az a sarokköve, hogy azért kpop, mert koreai. Szar ügy, de logikus.


Ha előadó szeretnél lenni, érdemesebb kpopon kívül próbálkozni. Persze a kpopot sem kell feladni, lehet klassz covereket készíteni, és ezzel lehetőség van idolok előtt is szerepelni, ami azért elég menő dolog.

2019. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NE LÉGY KPOP ÉNEKES!! AKKOR SE, HA VAN RÁ LEHETŐSÉGED!!!! legjobb barátnőm (koreai) nővére benne volt ebben az iparban, ne akard tudni miket meséltek... Ha nem akarsz 16 évesen intenzíven feküdni NE LÉGY KPOP ÉNEKES.
2019. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!