Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvességből összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvességből összejönni valakivel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit eléggé érdeklek, elhívott már ide-oda és én el is mentem vele, de nem történt semmi komolyabb kettőnk között, én végig tartózkodó voltam. Nincs ezzel a fiúval semmi baj, én sem vagyok a legszebb és nincsenek nagy elvárásaim, de egyszerűen nem érzek semmilyen szerelmet iránta, még csak nem is vonzódom hozzá. Ő viszont már eléggé tudatta velem, hogy többet akarna,és nem tudom mit csináljak, nem akarom megbántani, nem ezt érdemli. Szerintetek?

17-18 évesek vagyunk



2019. júl. 26. 09:34
 1/8 anonim válasza:
64%
Menj el vele nyugodtan bárhova, de szépen lassan próbáld sugallni neki(például azzal hogy legyél más fiúkkal is és rá is ugyan annyi időt fordíts mint mindenki másra) hogy te inkább csak barátkozni szeretnél vele. Vagy esetleg az is egy megoldás, ha történne valami olyan, komolyabb dolog ami neked már túlmegy egy barátságon akkor mondd neki, hogy ne haragudjon, de csak barátkoznál vele
2019. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Figyelj, ha nem érzel iránta semmit felesleges összejönni vele. Csak kínlódás lesz belőle. Mellesleg kedvességből és sajnálatból ne jöjj össze senkivel.

Én sokszor elutasítottam az ilyen pasikat, mert nem éreztem irántuk semmit és ezt tudattam is velük.

Tedd te is ezt, hogy csak barátként tekintesz rá és semmi több.

2019. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Az igaz, hogy ha jobban megismered, akkor lehet, hogy egy idő után vonzónak fogod találni. Ez működhetne is - ha a srác nem lenne már most belédcsavarodva. Mert így neki kínzás ez a várakozás.


Ezért szerintem jelen helyzetben az lenne a helyes, ha megmondanád neki kerek-perec, hogy nem érzel iránta semmit.


Ha nem lenne belül bűntudatod azért, hogy nem jössz össze vele, akkor nem feltétlen kéne megmondanod, képes lennél simán kimutatni. De mivel fölmerül benned, hogy kedvességből összegyere vele, szerintem nem tudnád elkerülni, hogy megerősítő jeleket adj neki, csak azért, hogy ne érezze rosszul magát. Hosszú távon ez egyikőtöknek sem éri ez meg.

2019. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkabb hagyd. En 16 evesen voltam igy egy sraccal, 3 honapot "jartunk". Mondtam neki, hogy en nem erzek semmit, azt mondta, öt ez sem erdekli, csak velem akar lenni. Viszont en mar nem birtam tovabb. Mindenki mas persze, de, ha mar az elejen nincs meg a szikra, akkor mar nemigen lesz meg. A srac amugy nagyon nehezen viselte a szakitast, pedig meg a kezemet sem foghatta meg szegeny.
2019. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Kedvességből összejönni valakivel nem is olyan nagy kedvesség. Kihasználod az érzéseit és becsapod. Mi ebben a kedves. Semmi? Súgalld azt neki vagy mond meg neki direkt,hogy barátként tekintesz rá és kész. Ne húzd annyit.
2019. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy te lelki elsősegély szolgálat? Mi dolgod lenne valakivel, aki nem érdekel? A párkapcsolat kölcsönös. Túl fogja élni. Volt már néhány millió visszautasítás a történelemben.
2019. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2019. júl. 26. 14:09
 8/8 imrmi válasza:
100%
Jobb ha őszinte vagy vele. Még mindig jobb mintha összejönnél vele kedvességből. Most képzeld el hogy összejössz vele, és ha egy idő után többet akarna? Előbb utóbb úgy is kibukna a dolog.
2019. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!